Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Bezpečnostná kamera od Anker si rozumie s HomeKitom od Apple

Bezpečnostná kamera od Anker si rozumie s HomeKitom od Apple
Zdroj | Anker
Juraj Recký
Bezpečnostná kamera od Anker si rozumie s HomeKitom od Apple
Zdroj | Anker
Zdroj | Anker

Na ostatnej Apple konferencii WWDC bola ako partner spoločnosti s logom nahryznutého jablka ohlásená spoločnosť Anker. Tá tieto dni predstavila bezpečnostnú kameru, ktorá si rozumie s HomKitom. A pochválila sa aj ďalším novinkami.

Model EufyCam 2, od spoločnosti Anker, je set dvoch kamier s rozbočovačom a životnosťou batérie jeden rok. Kamery ponúkajú kvalitu videa 1080p, nočné videnie, vylepšený inteligentný obraz a lokálne ukladanie záznamu na microSD kartu. Zapracované HomeKit Secure Video API znamená, že kamery môžete zapojiť do svojej inteligentnej domácnosti ak ju máte riešenú cez Apple HomeKit. Záznam sa dá ukladať na iCloud. K dispozícií budú tiež asistenti Alexa a Google asistent. Cena setu je 349 amerických dolárov.

Zdroj | Anker

Spoločnosť Anker bola pri predstavovaní noviniek štedrá. Dobrú správu o podpore HomeKitu tak doplňuje hneď niekoľko ďalších bezpečnostných riešení.

Zdroj | Anker

Eufy Security Smart Lock je naplánovaný na začiatok roku 2020 a stáť by mal 169 amerických dolárov. Inteligentný zámok je vybavený numerickou klávesnicou, opravným a aktivačným tlačidlom. Batéria by mala podľa výrobcu vydržať rok a prisľúbená je odolnosť IP65. Zámok dokáže prečítať vás odtlačok prsta a odomknúť by sa mal do 0,3 sekundy. Ovládať ho môžete aj na diaľku pomocou aplikácie EufySecurity, rozumie si tiež s Alexou a Google asistentom.

Zdroj | Anker

Ďalšou novinkou z dielne Anker je Security Floodlight Camera. Dvojica svetlometov s jasom 2 500 lumenov je doplnená bezpečnostnou kamerou s rozlíšením 1080p. Tá je vybavená detekciou pohybu, prenos zvuku zvláda obojsmerne a ponúka certifikáciu odolnosti IP65. Video sa ukladá priamo na disk v kamere. Security Floodlight Camera je vybavená sirénou na odplašenie zlodejov. Novinka je už v predaji a má podporu Google asistenta a Alexy.

Zdroj | Anker

Videovrátnik Eufy je napájaný batériami a vydržať má 180 dní. Ponúka záznam v kvalite 2K a širokouhlý záber. Záznam je ukladaný na disk priamo vo vrátnikovi. Videovrátnik by mal prísť do predaja začiatkom roku 2020, zvládne detekciu ľudí a bude kompatibilný s asistentom od Google a Alexou.

Zdroj | Anker

Vrámci noviniek spoločnosť predstavila tiež diaľkový ovládač bezpečnostného systému Security Alarm Keypad. Napájaný je batériami a výdrž je podľa výrobcu 180 dní. Do predaja by mal ovládač prísť počas decembra 2019 za cenu 40 amerických dolárov.

Zdroj