Reklama

Bezdrôtové slúchadlá Master&Dynamic MW07 Plus napravili chyby z minulosti

Zdroj | masterdynamic.eu
Juraj Recký
Zdroj | masterdynamic.eu
Zdroj | masterdynamic.eu

Master&Dynamic už v prvej generácii svojich bezdrôtových slúchadiel MW07 ponúkli kvalitu, no zároveň bolo treba dotiahnuť výdrž batérie, či použiť novší Bluetooth. Spoločnosť, zdá sa, všetko napravila s Master&Dynamic MW07 Plus.

Druhá generácia štuplových True Wireless slúchadiel MW07 dostala prívlastok Plus. Ručne vyrábané štuple a puzdro z nehrdzavejúcej ocele dávajú slúchadlám osobitý šmrnc. Potrebná evolúcia nastala po technickej stránke, výdrž batérie by mala byť až 3-krát dlhšia než v prípade prvej generácie, výrobca použil Blutooth 5.0 s podporou aptX a SBC a nechýba ani aktívne potlačenie okolitého ruchu ANC a režim počúvania okolia. Pre tieto funkcie sú použité po dva mikrofóny na každom slúchadle.

Zdroj | masterdynamic.eu

Tradične dobrý zvuk spoločnosti Master&Dynamic zabezpečia 10 milimetrové berýliové meniče. Najnovší Bluetooth 5.0 ponúka komunikáciu slúchadiel so zdrojom hudby do vzdialenosti 30 metrov. O komfortné nosenie sa majú postarať silikónové násadky vybavené krídelkami, toto riešenie majú Master&Dynamic patentované. Slúchadlá majú rozmery 21,4 x 19,9 x 18,3 milimetrov a hmotnosť sa zastavila na 2 x 9 gramov. Výrobca udáva certifikovanú odolnosť IPX5.

Puzdro z nehrdzavejúcej ocele má rozmery 64,6 x 26,8 x 45,1 milimetrov a hmotnosť 84 gramov. Za 15 minút nabíjania je stav batérie na 50%, doplna nabité je za 40 minút. Slúchadlá dokáže nabiť 3-krát, vďaka čomu štuplne môžu hrať 40 hodín. Výrobca uvádza štandardnú výdrž na jedno nabitie 10 hodín. Stav batérie indikujú 3 LED svetielka. Puzdro je vybavené USB-C portom.

Zdroj | masterdynamic.eu

Master&Dynamic MW07 Plus stoja na oficiálnej stránke výrobcu 299€ a v ponuke sú vo farbách čierny kremeň, biely mramor, oceľová modrá a korytnačia, ktorá sa podobá na pancier korytnačky.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.