Bang & Olufsen Beoplay P2 – netradičný reproduktor od profesionálov

ZDROJ | B&O

Bang & Olufsen vyrába kvalitné audio produkty, o tom niet pochýb, no tentokrát prišli s niečím skutočne netradičným. Bang & Olufsen Beoplay P2 je reproduktor, ktorý dizajnovo mierne šokoval.

https://www.youtube.com/watch?v=KA7Z6f79nMU

Jedná sa o malý model reproduktora, ktorý však ponúkne 360° audio, ktoré bude vylpšené stredným zosilňovačom z minuloročného modelu. Nechýba 0,75″ tweeter.

recenziaB&O Beoplay P2 – malý, ale poriadne výkonný

Na prenášanie bude slúžiť malý kožený remienok. Zaujímavosťou je samotné ovládanie reproduktoru. Keďže Bang & Olufsen sa rozhodol zbaviť všetkých tlačidiel, reproduktor Bang & Olufsen Beoplay P2 môžete ovládať cez aplikáciu Beoplay App.

Nemyslite si však, že keď nebudete mať telefón pri sebe, reproduktor nespustíte. Hliníkový pvrch P2 slúži ako dotykové ovládanie na spustenie, zastavenie, zmenu piesne či pomiešanie.

Pozrite siBang & Olufsen Beolit 17 – opäť o niečo väčší a drahší exkluzívny reproduktor

Nabíjanie prebieha cez USB kábel a samotné spárovanie by nemalo zabrať viac ako 30 sekúnd. Reproduktor podporuje Bluetooth technológiu.

ZDROJ | B&O

Pozrite siBang & Olufsen Beomaster 1400 – Berieš, či nie? Beriem!

Tomuto šikovnému reproduktoru nechýba ani možnosť ovládania hlasom, takže milovníci hlasových asistentov na štýl Amazon Alexa či Ok Google sa tu určite nestratia.

Čo sa týka ceny, Bang & Olufsen sa bude predávať za 169 eur. Zaujal vás? Napriek tomu, že Bang & Olufsen Beoplay P2 vyzerá na prvý pohľad akoby bol z nejakej čínskej lacnej stránky, ponúka kvalitné materiály a pravdepodobne aj perfektný zvuk. Len teraz dúfať, aby sa nám reproduktory dostali aj do rúk.

https://www.youtube.com/watch?v=5alIctpqNms

ZdrojBang&Olufsen

Komentáre k článku