August View zvládne namontovať aj technický antitalent

ZDROJ | August

K správnej smart domácnosti nepochybne patrí aj inteligentný zvonček. August View vie používateľom poskytnúť obraz s dobrým rozlíšením, komunikáciu na diaľku a prevádzku s nabíjacou batériou s výdržou minimálne 12 týždňov.

August View je bezdrôtový domáci zvonček, ktorý má kameru s rozlíšením 1920 x 1440 pixelov. Používateľovi vie hlásiť pohyb pred dverami a zabezpečí obojsmernú komunikáciu v reálnom čase. Ak na vás čaká svokra pred dverami a vy trčíte v zápche, môže vás zabaviť a spestriť čas.

ZDROJ | August

V prípade predplateného programu Gold a Platinum získa používateľ prístup k videám na 15 resp. 30 dní. August View má funkciu digitálneho zoomu a nočné videnie. Rozumie si s hlasovými asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant.

https://youtu.be/E-WozOrt-c4

Pozrite siNetatmo má domáci zvonček s kamerou pre Apple HomeKit

Zariadenie sa napája na batériu, ktorá má vydržať tri až šesť mesiacov. Vďaka tejto batérii sa výrazne znižuje náročnosť inštalácie, pretože používateľ sa nemusí starať o elektroinštaláciu. Lítiovo-iónová batéria má kapacitu 6 500 mAh a výkon 23,4 Wh.

ZDROJ | August

August View je určený pre vonkajšie použitie so stupňom ochrany IPX5 s teplotným režimom od -20 °C po +50 °C. Vonkajšia časť s kamerou má 46 mm x 132 mm x 28 mm a 216 g aj s batériou. Interiérový zvonček má 60 x 60 x 39 mm a 86 g.

ZDROJ | August

Inteligentný bezdrôtový zvonček August View sa ponúka v ôsmych rôznych farebných prevedeniach. Predávať sa začne od 28. marca za 230 dolárov, čo je približne rovnako, ako si pýta jeho konkurencia.

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.

ZdrojAugust

Komentáre k článku