Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Audio-Technica Bijoue: dokonalý partner pre dámy!

Audio-Technica Bijoue: dokonalý partner pre dámy!
Števo Porubský
Audio-Technica Bijoue: dokonalý partner pre dámy!

Japonský výrobca špičkových audio zariadení pre náročnejších nedávno predstavil zaujímavý produkt určený výhradne nežnému pokoleniu. Do šperkovnice vsadil kvalitný reproduktor, pridal 3,5 mm konektor a dve AAA batérie. Výsledok je model s priliehavým názvom Bijoue.

 Audio-Technica Bijoue

Audio-Technica Bijoue nájdete aj pod označením AT-SPF30. V tvare šperkovnice v diamantovom „looku“ je zasadený maličký 28 mm reproduktor s výkonom 600mW, ktorý ale dokáže bez problémov ozvučiť bežnú miestnosť. S rozmermi 78 x 74 x 37mm a hmotnosťou 105 gramov nepatrí k tým najmenším, no do kabelky ho, dámy, určite zmestíte. Na chod reproduktora postačia 2 AAA batérie, ktoré by mali vydržať až do 33 hodín hrania. K Bijoue pripojíte prakticky akékoľvek zvukové zariadenie – MP3 prehrávač, mobil, nahrávač atď. vďaka 3,5 mm audio konektoru.

 Audio-Technica Bijoue

Zaujímavosťou novinky je aj zrkadielko vo vnútri. Takto môžete mať hneď dve „zariadenia“ v jednom. Výrobca nezabudol na to, že sa vám páčia rôzne farby a v predaji bude reproduktor Bijoue v šiestich farbách: čiernej, bielo-ružovej, hnedej, zlatej, striebornej a ružovej. Cena novinky je na japonskom trhu 30 USD čo je približne 24 €. A prečo na japonskom? Pretože výrobca zatiaľ neoznámil, kedy bude Bijoue dostupný aj na tom našom, európskom trhu. Vďaka globalizácii však nie je problém si objednať túto šperkovnicu aj cez internet.