Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

ASUS ukázal svoje nové ZenBooky, ktoré disponujú 4K Ultra HD OLED displejmi

ASUS ukázal svoje nové ZenBooky, ktoré disponujú 4K Ultra HD OLED displejmi
Zdroj | ASUS
Michal Spiegel
ASUS ukázal svoje nové ZenBooky, ktoré disponujú 4K Ultra HD OLED displejmi
Zdroj | ASUS
Zdroj | ASUS

Väčšina výrobcov sa popri prebiehajúcej výstave IFA 2020 rozhodla predstaviť svoje novinky individuálne. Príkladom je aj ASUS, ktorý ukázal svoje novinky do sveta prémiových notebookov ZenBook.

ASUS ZenBook patria medzi najpopulárnejšie a najštýlovejšie modely notebookov od ASUSu.

ASUS ZenBook Flip S

Jednoznačne najkrajší notebook z predstaveného lineupu. Novinka disponuje 360° kĺbom, čo znamená, že ju môžete preklopiť a z notebooku si urobiť tablet.

Zdroj | ASUS

Pri ASUS ZenBook Flip S nájdeme tiež funkciu NumerPadu, ktorý sa vám bude zobrazovať v priestore ovládania TouchPadu. Čo sa týka konfigurácie, viete si vybrať vnútro s 11. generáciou Intel Core i7 procesoru a inteligentnou Iris X grafickou kartou. Tento notebook, podobne ako ostatné predstavené ZenBooky, disponuje 4K Ultra HD OLED panelom s podporou HDR. O audio sa postarala spoločnosť Harman Kardon.

Tento notebook ocenia taktiež kreatívci vďaka podpore pre stylus pero a výdrži 15 hodín na jedno nabitie. Čo sa týka konektivity, nájdeme tu HDMI port, dva Thunderbolt 4/USB-C porty a USB-A port.

Pozrite si

ASUS ZenBook Pro Duo je výkonný dizajnový stroj

ASUS ZenBook 15 Pro

Luxusný kovový dizajn, podpora pre 10. generáciu Intel Core i7 procesora a možnosť konfigurácie grafickej karty až do Nvidia GeForce GTX 1650Ti. To je nový ASUS ZenBook 15 Pro.

Hlavným lákadlom tohto notebooku je však 4K Ultra HD OLED 15″ dotykový displej s podporou HDR, ktorý by mal byť pastvou pre oči či už pri práci alebo pozeraní filmov a videí.

Zdroj | ASUS

Vo vnútri nájdeme podľa vybranej konfigurácie až do 1 TB úložisko a do 16 GB RAM. Budúci majitelia sa môžu tešiť na bohatú konektivitu. Notebook disponuje HDMI portom, USB-A portami, Thunderbolt 3/USB-C portom a čítačkou SD kariet. Nechýba 3,5 mm jack. Bonusom je podpora pre najnovší štandard bezdrôtového pripojenia Wi-Fi 6.

Novinka tiež bude disponovať známou ASUS inováciou v podobe dotykového touchpadu, na ktorom sa zobrazuje obrazovka notebooku – ASUS ScreenPad.

Pozrite si

ASUS ZenBook 13/14 prekvapujú štíhlosťou, 22-hodinovou výdržou a ponukou portov

ASUS tiež predstavil aj ďalšie modely svojich ZenBookov a lacnejších VivoBookov, tie však už nedisponujú 4K Ultra HD OLED displejmi. Všetky novinky by sa mali objaviť v predaji do konca kalendárneho roku za zatiaľ nešpecifikované ceny.

Zdroj