Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

ASUS ROG Spatha ako ultimátna herná myš

ASUS ROG Spatha ako ultimátna herná myš
Zdroj | ASUS
Michal Spiegel
ASUS ROG Spatha ako ultimátna herná myš
Zdroj | ASUS
Zdroj | ASUS

Divízia ROG (Republic of Gamers) prichádza s ďalším kúskom pre nezabudnuteľné hráčske orgie. Tým kúskom je nová herná myš ASUS ROG Spatha.

Zdroj | ASUS

Myš má byť určená predovšetkým na hranie online hier pre viac hráčov (MMO) a je ju možno používať v káblovom alebo bezdrôtovom režime.

Novinka by mala ponúknuť citlivosť 8 200 bodov na palec (DPI) a mala by byť vybavená 12 programovateľnými tlačidlami.

Pozrite si

Hardcore hráči pozor! ASUS ROG predstavil nové zariadenia

Novinka disponuje ľavým a pravým tlačidlom so špeciálnymi spínačmi ASUS, ktoré môžete ľahko vymeniť, a tiež programovateľnými RGB LED efektmi. Pri použití s káblom ponúkne Spatha rýchlosť odosielania signálu 2 000 Hz.

Hlavné ľavé a pravé tlačidlo sú umiestnené mimo telo myši a využívajú spínače OMRON so životnosťou 20 miliónov kliknutí, vysokou citlivosťou a odozvou.

Zdroj | ASUS

Špeciálne vyvýšené spracovanie konektora zabraňuje ťahanie kábla po stole a zabezpečuje plynulý pohyb na akomkoľvek povrchu. Myš môžete nabíjať ako prostredníctvom káblového pripojenia, tak aj umiestnením do nabíjacej základne.

Pozrite si

ASUS ROG G752 – najdrahšie herné delo naživo v redakcii

ROG Spatha sa vyznačuje ostrými tvarmi. Ponúka šesť rôznych predvolieb – režimy Statický, Pulzovanie, Zmena farieb, Kliknutia, Náhodný a Batérie. ROG Spatha obsahuje vstavanú flash pamäť pre uloženie až piatich rôznych užívateľských profilov.

ROG Spatha sa predáva za 169 €.

Zdroj