ASUS prináša nové herné príslušenstvo série Cerberus

ZDROJ | ASUS

V rade herného príslušenstva ASUS Cerberus pribudli nové výrobky. Gameri sa môžu tešiť na novú klávesnicu, myš a podložku pod myš.

Základom hernej klávesnice Cerberus je kovová doska SECC (ocelová, elektricky pozinkovaná cievka valcovaná za studena). Vďaka tomu je odolná voči náročnému, dlhodobému a intenzívnemu hraniu. Dizajnovaná je tak, aby odolala aj náhodnému obliatiu. Má totiž integrovaný odtokový otvor, zabraňujúci tekutinám, aby zatiekli do vnútra klávesnice. Cerberus Keyboard má dve farby podsvietenia, je vybavená dvanástimi špeciálnymi makro klávesami a pogumovanými nožičkami, ktoré dobre priľnú na akýkoľvek povrch. K počítaču ju pripojíte 2 m dlhým opleteným USB káblom.

Herná myš Cerberus je ergonomicky pohodlná optická myš, ktorú pri hraní využijú praváci, ale aj ľaváci. Myš má prepínač DPI so štyrmi polohami, ktorým môžete meniť citlivosť a presnosť myši v reálnom čase. Farebný LED indikátor vám poskytne prehľad o aktuálnej úrovni citlivosti. Cerberus Mouse má integrovaných 5 ovládacích tlačidiel a USB kábel dĺžky 1,8 m. Klávesnica aj myš Cerberus majú USB konektor s pozlátenou povrchovou úpravou.

ASUS Cerberus Mouse Pad 01
ZDROJ | ASUS

Herná podložka pod myš Cerberus je jej špeciálnym doplnkom. Textúrovaný povrch z kvalitnej husto tkanej látky je vhodný pre jemné ovládanie a vysokú presnosť pri hraní. Pochopiteľne, môžete ju použiť aj s inými optickými a laserovými myšami. Podložka má rozmery 400 x 300 x 3 mm. Cena klávesnice Cerberus je 49 €, myš Cerberus sa bude predávať za 29 € a podložka pod myš má cenu 14,90 €.

ZdrojASUS

Komentáre k článku