AntikSAT si užijete aj na prijímačoch AB CryptoBox

Satelitná platforma AntikSAT na Slovensku odštartovala už v marci 2016. Aktuálne nájdete v ponuke 6 samostatných programových balíčkov. Základným balíkom je Pre začiatok za 0,99 € mesačne, následne nájdete v ponuke balík Rodinná zábava za 7,90 € mesačne, balík Domáca pohoda za rovnakú cenu, balík Všetko, čo potrebuješ za 11,90 € mesačne, Filmový zážitok za 9,40 € mesačne a nakoniec Maďarský balík za 2 € mesačne. Ten umožňuje príjem len prostredníctvom internetu.

AntikSAT však nekončí len satelitným vysielaním. Zákazníci môžu získať aj rôzne doplnkové a smart funkcie, ako je napríklad bezplatný TV Archív, či Videopožičovňa. Pre ich využívanie je však potrebné internetové pripojenie s odporúčanou rýchlosťou 5 mbps.

Pozrite siVU+ ULTIMO 4K – Najvýkonnejší satelitný prijímač na trhu

Ak budete pre sledovanie satelitného vysielania AntikSAT využívať hybridný set-top-box Antik Mini 2S, budete si môcť čoskoro užívať aj možnosť ovládania inteligentných domácich spotrebičov. Zákazníkov AntikSAT určite poteší aj to, že získajú automaticky prístup k aplikácii AntikTVGo s viac ako 50 kanálmi a televíznym archívom.

Aplikácia je pritom dostupná pre najrozšírenejšie platformy iOS, Android a Windows. Televízne vysielanie alebo TV Archív tak môžete sledovať kdekoľvek, kde máte internetové pripojenie. Ak sa rozhodnete pre vyšší program, získate aj prístup k filmotéke FilmBox Live a HBO GO. Satelitné vysielanie AntikSAT je pritom dostupné na družici Eutelsat 16A na pozícii 16° východne.

Vedenie spoločnosti Antik sa nedávno rozhodlo, že už nebude párovať svoje dekódovacie karty so službou AntikSAT so satelitnými prijímačmi a CAM modulmi. V prípade, že sa rozhodnete, že pre využívanie satelitného vysielania AntikSAT nebudete chcieť využiť hybridný set-up box priamo od spoločnosti Antik, budete môcť využiť v podstate akýkoľvek satelitný prijímač s podporou DVB-S2 a kódovacieho systému Conax.

Pozrite siAntik Telecom má prvý hybridný interaktívny set-top-box pre satelit

Ak teda máte doma satelitný prijímač s touto podporou, pre využívanie služieb vám postačí samostatná dekódovacia karta, ktorú si môžete zakúpiť priamo od spoločnosti Antik, alebo u vybraných partnerov.

ZDROJ | ANTIK Telecom

Pre sledovanie satelitného vysielania AntikSAT tak môžete využiť napríklad aj jeden z najpopulárnejších satelitných prijímačov AB CryptoBox 650HD, ktorý sa vyznačuje najmä jednoduchou obsluhou, pohodlným nastavením a najmä dlhodobou stabilitou.

Navyše ponúkne niektoré funkcie navyše, ktoré by ste v iných satelitných prijímačoch podobnej cenovej kategórie hľadali úplne zbytočne. Spoločnosť AB-COM ho poskytuje v akciovom sete za 91,90 €. Okrem samotného satelitného prijímača získate aj dekódovaciu kartu AntikSAT a voucher na využitie služby AntikTVGo na tri mesiace zadarmo.

Samozrejme využitie iného ako odporúčaného prijímača má aj svoje nevýhody. Zákazníci, ktorí využijú len AntikSAT kartu tak prídu o jednoduchú aktualizáciu programov, prístup k TV Archívu, Videopožičovni, či možnosť sledovať TV vysielanie prostredníctvom internetu v prípade výpadku satelitného vysielania.

Aj napriek tomu sa však jedná o vítanú alternatívu, ktorá umožňuje využívanie služieb AntikSAT aj na svojom stávajúcom prijímači, bez potreby dokupovania ďalšieho set-up boxu.

ZdrojČasopis TECHBOX 5/2017

Komentáre k článku