Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Anker novými slúchadlami prekonáva aj Apple. Budete si nimi merať tep srdca

Anker novými slúchadlami prekonáva aj Apple. Budete si nimi merať tep srdca
Zdroj | Anker
Michal Sobek
Anker novými slúchadlami prekonáva aj Apple. Budete si nimi merať tep srdca
Zdroj | Anker
Zdroj | Anker

Spoločnosť Anker predstavila nové vlajkové bezdrôtové slúchadlá s označením Liberty 4. Jednou svojou funkciou však prekonávajú modely od Apple aj Samsungu. Dokážu totiž merať tep srdca používateľa.

Niektoré informácie dokonca naznačovali, že meranie tepu srdca mala zvládnuť aj druhá generácia AirPods Pro, ale nestalo sa tak. Vstavaný senzor tepu umožňuje sledovať srdcovú frekvenciu, či už ide o sledovanie tréningu alebo len o bežnú hodnotu pri nešportovej aktivite. Samotný tep potom viete skontrolovať v aplikácií Soundcore Wellness.

Okrem toho je tu však podpora priestorového zvuku, čo je dnes zrejme trend, ktorým sa vydávajú najväčší výrobcovia na čele s Apple a Samsungom. Je tu aj podpora zvuku ACAA 3.0. Neboli by to správne prémiové slúchadlá, keby nepodporovali technológiu odhlučnenia okolitých ruchov (ANC). Tentokrát aj s prispôsobiteľnou funkciou HearID a troma stupňami intenzity.

Obsah pokračuje pod reklamou

Konštrukcia je klasická, čiže slúchadlá majú „stonku“, v ktorej je zrejme umiestnená batéria. Na utesnenie zvukovodu slúžia gumené štuple, ktorých je v balení viac veľkostí, aby slúchadlá sadli naozaj každému. Konkrétne sú to veľkosti S, M1, M2 a L.

O svojich dynamických meničoch Anker tvrdí, že posúvajú hranice zvukového výkonu a ponúkajú čistotu na všetkých frekvenciách pre najlepší zážitok z počúvania všetkých hudobných žánrov. Na konštrukcii sa nachádza dokopy až 6 mikrofónov. Je tu podpora kodekov LDAC, AAC a SBC aj pripojenie k dvom zariadeniam naraz pomocou technológie Bluetooth 5.3.

Slúchadlá Anker Soundcore Liberty 4 by mali na jedno nabitie sami o sebe vydržať až 9 hodín, čo je skutočne pôsobivá hodnota. V spojení s puzdrom sa výdrž dostane na úroveň 28 hodín. To môžete nabiť aj bezdrôtovo. Puzdro dokáže slúchadlá rýchlo nabiť po dobu 15 minút a tým pridať 3 hodiny prehrávania.

Zdroj | Anker

Cena takýchto skvelých bezdrôtových slúchadiel je oficiálne nastavená na 149,99 dolárov. K dispozícii budú v čiernom a bielom farebnom prevedení.

Zdroj