Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Andy English Bot Unlimited: zlepšite si angličtinu interaktívnou formou

Andy English Bot Unlimited: zlepšite si angličtinu interaktívnou formou
Marek Hudák
Andy English Bot Unlimited: zlepšite si angličtinu interaktívnou formou

Hľadáte spôsob ako sa interaktívnou formou učiť anglický jazyk? Vyskúšajte aplikáciu Andy English Bot Unlimited, vďaka ktorej sa naučíte nové slovíčka, zlepšíte si angličtinu a zároveň si spríjemníte dlhé jesenné večery.

Ešte ako malý chalan na základnej škole som sa zabával so spolužiakmi na stránke Ludvik.sk s cieľom položiť čo najrozmanitejšiu otázku. Tentokrát som si vyskúšal, aké to je sa pri tejto forme zábavy niečo aj naučiť.

Spustením aplikácie vás Andy privíta anglickým pozdravom Hello a usmievavým emotikonom. Prvotné vety a otázky má Andy pravdepodobne preddefinované, no postupne bude konverzácia smerovať podľa vašich preferencií.

Pozrite si

Circle SideBar: jednoduchá a zároveň efektívna bočná lišta

 

Po odpovedaní na základné opytovacie vety vás Andy nenútene vyzve na naučenie sa nových slov, ktoré je schopný vysvetliť a popísať. Následne úspešným porozumením vám ich pridá do vášho osobného slovníka.

Dôraz sa kladie na gramatiku anglického jazyka, ktorú si dokážete pomocou aplikácie Andy English Bot Unlimited naozaj zlepšiť. Problém však nastane, keď chcete ,,vykročiť“ z predpripavených scenárov.

Najväčší problém má Andy s otázkou „Why?“, kedy automaticky vygeneruje odpoveď so zámerom premostenia na inú tému.

Pozrite si

Putthole: nájsť cestu k jamke nie je také jednoduché, ako sa môže zdať

 

Niekedy vás však rozosmeje vtipom alebo úsmevnou reakciou vám možno zlepší deň, ale iba s pripojením na internet. Bez prístupu na sieť Andy nedokáže odpovedať na vaše otázky.

Projekt je dostupný aj v Messengeri prostredníctvom botov pridaných v apríli tohto roka. V obchode Google Play nájdete Andy English Bot Unlimited za 0,99 eur bez nutnosti mesačnej platby alebo voľne dostupnú verziu s možnosťou predplatného.

V AppStore obchode musíte zaplatiť okamžite 2,99 eur a dokonca podľa dostupných informácií nájdete v aplikácii ešte možnosť výberu predplatného.

Po mailovej komunikácii s jedným z tvorcov som sa však dozvedel, že autori riešia problém so servermi, ktoré zažívajú veľký nápor používateľov. Kvôli tomu aktuálne nemajú dostatok času na riešenie vzniknutých nezrovnalostí s aplikáciami.

Stiahnuť aplikáciu

Zdroj