Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Alžbeta HARRY Gavendová - BOLA SOM SOCIALISTICKÁ ZOMBIE PIONIERKA | TECHTALKS

Alžbeta HARRY Gavendová - BOLA SOM SOCIALISTICKÁ ZOMBIE PIONIERKA | TECHTALKS
Marek Šimunek
Alžbeta HARRY Gavendová - BOLA SOM SOCIALISTICKÁ ZOMBIE PIONIERKA | TECHTALKS

Dnešné vydanie TECHTALKS je výnimočné! Neviete prečo? No predsa, lebo dnes tu máme prvýkrát rozhovor so ženou, a to nie hocijakou. Alžbeta Harry Gavendová je jednou z mála technologických novinárok. To je však v jej prípade tá menej zaujímavá časť príbehu.

Možno ste si to ani neuvedomili, ale už máme za sebou sedem častí TECHTALKS. To znamená sedem príbehov inšpiratívnych ľudí a sedem víkendových dní, ktoré vám TECHTALKS spríjemnili. Spája ich však okrem názvu ešte jedna vec, bolo to sedem mužov. Preto sme konečne do nášho štúdia pozvali ženu.

Potom, ako ste sa mohli dozvedieť niečo zo zákulisia obľúbeného YouTubera Drahomíra Pióka, alebo tajomstvá najúspešnejšieho predajcu Nissanu GTR, Peťa Hrona vám tak túto nedeľu spríjemní Alžbeta Harry Gavendová.

Harry, ako ju priatelia prezývajú je v prvom rade úspešnou technologickou novinárkou, ktorá aktuálne pracuje v Hospodárskych novinách, ale v našom rozhovore TECHTALKS číslo osem sa dozviete nielen to, prečo jej prischla práve prezývka Harry, ale čo má spoločné s Cosplay, alebo ako to, že si v Porte založila vlastnú firmu.

Moderátor Michal Krajčír opät neváhal a z Alžbety vytiahol rôzne pikošky, zákulisné udalosti a najmä zaujímavé príbehy, ktoré vám spríjemnia nedeľu. Pripravte si teda niečo dobré pod zub a spríjemnite si svoju nedeľu.

Samozrejme nezabudnite dať videu like, ak sa vám páčilo, prípadne sa rovno prihlásiť na odber nášho YouTube kanála. Nájdete na ňom všetky predchádzajúce časti TECHTALKS a samozrejme aj množstvo iných videí, ktoré pre vás pravidelne pripravujeme.