Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Alcatel MOVE – inteligentné hodinky pre aktívnych ľudí

Alcatel MOVE – inteligentné hodinky pre aktívnych ľudí
Zdroj | Alcatel
Terézia Miková
Alcatel MOVE – inteligentné hodinky pre aktívnych ľudí
Zdroj | Alcatel
Zdroj | Alcatel

Na tohtoročnej IFA 2016 sa prezentoval aj Alcatel. Predstavil nám aj produktovú líniu zameranú pre aktívnych ľudí so širokým spektrom záujmov – Alcatel MOVE.

V Berlíne počas tohtoročnej technologickej výstavy IFA 2016 predstavil Alcatel sériu nových produktov s názvom MOVE. Súčasťou série sú produkty s názvami MOVEBAND, MOVETIME WiFi Watch, MOVETRACK, MOVE Track&Talk. Jedná sa o odlišné produkty, ktoré sú však zamerané na rovnakú cieľovú skupinu – aktívnych ľudí s rôznorodými záujmami, ktorí si potrebujú zjednodušiť svoj život.

Zdroj | Alcatel

MOVEBAND je jedným z prvých produktov v rade. Súčasťou inteligentného náramku MOVEBAND sú štandardné funkcie, ktoré by ste mohli očakávať od podobného produktu – vzdialenosť, tempo, čas, počet spálených kalórii, taktiež aj dĺžku spánku. Taktiež vám zabezpečí aj aktuálne notifikácie z vášho mobilného telefónu – textové správy, e-maily aj prichádzajúce hovory.

Pozrite si

Alcatel 360 Camera a VISION majú namierené do VR sveta

Zdroj | Alcatel

Druhým produktom v sérii MOVE sú inteligentné hodinky MOVETIME WiFi Watch, ktoré sa môžu stať šikovným spoločníkom na plnenie každodenných úloh. Produkt vám ponúka možnosť nielen prijímať aj odosielať telefónne hovory.

Zdroj | Alcatel

Umožní vám však aj otvárať textové správy, e-maily a pripomenutia. MOVETIME taktiež monitorujú rôzne druhy dát – počet krokov, vzdialenosť, počet spálených kalórii, čas, srdcovú frekvenciu atď. MOVETIME môžete ovládať aj pomocou gest – jednoduchým ťuknutím môžete zastaviť alebo spustiť hudbu, otočením zápästia dopredu alebo dozadu môžete posúvať skladby v zozname.  Produkt je dostupný v striebornej, tmavo šedej a zlatej farbe.

Pozrite si

Alcatel SHINE LITE – dizajnová štýlovka za dve stovky

Zdroj | Alcatel

Tretím produktom v produktovej línii je MOVETRACK – prenosný GPS. Produkt môžete pripojiť k batožine, ale aj na obojok domáceho miláčika. MOVETRACK využíva samostatnú aplikáciu s názvom Virtual Fence, ktorá automaticky upozorní používateľa, ak objekt prekročí stanovenú, prednastavenú zónu.

Zdroj | Alcatel

Alcatel MOVE Track&Talk je štvrtým produktom v poradí, ktorý by mal umožniť rodičom a deťom ostať v spojení. Inteligentné hodinky s obmedzenými funkciami pre detského používateľa. Rodičia môžu pomocou jednoduchej aplikácie posielať zo svojho mobilného telefónu hlasové správy, telefónne hovory so svojím dieťaťom a taktiež sledovať ich lokalizáciu.

Zdroj | Alcatel

Produktová línia Alcatel MOVE by mala byť k dispozícii na konci septembra. Taktiež by sme sa mali dozvedieť viac aj o technických parametroch jednotlivých produktov a cien.

Zdroj