Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

AKTUÁLNE: Orange mení svoju predplatenú kartu a pridáva k nej nový dátový balík

AKTUÁLNE: Orange mení svoju predplatenú kartu a pridáva k nej nový dátový balík
Zdroj | Apple
Stanislav Vinc
AKTUÁLNE: Orange mení svoju predplatenú kartu a pridáva k nej nový dátový balík
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Orange k dnešnému mení svoju obľúbenú predplatenú kartu Prima Dáta na Prima Voľba. Ponúkne k nej aj nový dátový balík pri zachovaní doterajších výhod.

Orange popri bežných paušáloch zachováva vo svojej ponuke aj predplatené karty, ktoré môžu vyhovovať tým, ktorí nechcú využívať služby s pevnou viazanosťou a ich spotreba minút, správ a dát sa z mesiaca na mesiac dynamicky mení. Za tieto služby namiesto pevnej čiastky platia formou kreditu.

K dnešnému dňu Orange mení svoju predplatnú kartu Prima Dáta na Prima Voľba, ktorá bude naďalej dostupná za rovnakú cenu 2 eurá. Jej súčasťou bude naďalej kredit 2 eurá, 1 GB dát a nekonečné hovory na prvých 6 mesiacov zadarmo na jedno číslo v sieti Orange.

Zdroj | Samsung

Volania s predplatenou kartou Prima Voľba sú spoplatnené cenou 10 centov za minútu a SMS/MMS správy za 0,06 centov za správu. Aj naďalej platí, že kredit nabitý na túto kartu zostáva platný po dobu 12 mesiacov.

Na karte Prima Voľba si bude možné aktivovať rôzne doplnkové balíky s dodatočnými minútami, správami a dátami navyše. Do ponuky s premenovaním predplatenky pribudol nový dátový balík s objemom 5 GB dát na 30 dní za cenu 8 eur. Aktivovať si ho môžete zaslaním SMS v tvare „MES5GB A“ na číslo 445 alebo priamo v Zákazníckej zóne Môj Orange.

V rámci Prima Voľba bude možné získať aj rôzne odmeny za pravidelné mesačné dobíjanie kreditu. Ak si v cykle do 30 dní na kartu nabijete kredit aspoň za 10 €, postupne môžete k Prima Voľba získať nekonečné víkendové volania v sieti Orange, následne nekonečné víkendové správy v sieti Orange a napokon víkendové dáta v objeme 10 GB.

Pozrite si

Stratégia alebo drzosť? Apple vám môže strhnúť viac peňazí bez vášho vedomia

Predplatenú kartu Prima Voľba si taktiež bude možné s paušálmi Go pridať do skupiny Navzájom zadarmo, v rámci ktorej si je možné bezplatne volať a posielať SMS správy a navyše získať 1 GB dát na 6 mesiacov. V prípade pripojenia sa do skupiny Navzájom zadarmo s balíkom služieb Love sa platnosť dát navyše rozšíri až na 24 mesiacov.

Na predplatenej karte Prima Voľba si napokon bude možné aktivovať aj program Prima Kids, ktorý umožní rodičom sledovať, kde sa nachádza ich dieťa a čo robí na internete. Jeho súčasťou je aj možnosť volať a posielať správy na dve čísla bezplatne aj po minutí predplateného kreditu.