Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako získať od Telekomu prístup k obrovskému množstvu TV programov?

Ako získať od Telekomu prístup k obrovskému množstvu TV programov?
Richard Pliešovský
Ako získať od Telekomu prístup k obrovskému množstvu TV programov?

Telekom začiatkom marca rozšíril mobilnú televíziu Magio GO Benefit. Doplnková služba bude dostupná aj pre nižšie paušály (od Základ 12 po Ideál 24). Služba umožňuje sledovať pomocou mobilnej aplikácie (Android a iOS) vybrané programy a využívať 7-dňový archív, ale aj videopožičovňu so športovými zostrihmi, či výberom z detskej stanice Ťuki TV.

Teraz sa zdá, že to bol len skromný začiatok. Operátor sa totiž dnes pochválil ďalšou zaujímavou akciou, ktorá vám počas apríla prinesie do vašich príbytkov doslova desiatky televíznych programov v službe Magio GO Benefit.

Okrem štandardnej ponuky jedenástich základných programov môžete sledovať televízny obsah z viac ako 110 kanálov navyše, vrátane prémiového športového obsahu počas celého mesiaca.

Obsah pokračuje pod reklamou

Nech budete cez Veľkú noc kdekoľvek, televízny program môžete pozerať cez mobilnú aplikáciu. V apríli sa konajú aj vyraďovacie zápasy Ligy majstrov či vrcholiace európske futbalové súťaže.

Ako získate veľký balík TV obsahu?

Nebudeme vás napínať, Telekom dáva svoju rozšírenú ponuku TV obsahu všetkým svojim predplatiteľom. V programovej skladbe je takmer celá ponuka z XL variantu.

Obmedzenia sú v podstate len dva. Prvým je absencia erotických kanálov. Druhým je časové obmedzenie. Táto zaujímavá ponuka sa totiž vzťahuje len na jeden mesiac.