Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako ušetriť 58 € pri kúpe skvelého Lenovo Tab 11 Plus?

Ako ušetriť 58 € pri kúpe skvelého Lenovo Tab 11 Plus?
Zdroj | Lenovo
Richard Pliešovský
Ako ušetriť 58 € pri kúpe skvelého Lenovo Tab 11 Plus?
Zdroj | Lenovo
Zdroj | Lenovo

Tablet stále patrí medzi vynikajúce zariadenie, ktoré využije celá rodina bez ohľadu na ročné obdobie. Dnes sme pre vás našli prvotriedny tablet pre celú rodinu, 11-palcový model od Lenova, ktorý môžete mať lacnejšie takmer o 20 %.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Lenovo Tab P11 Plus má 2K rozlíšenie a displej certifikovaný pre streamovanie Netflixu v HD kvalite. Vďaka jasu do 400 nitov môžete bez problémov pozerať filmy aj na priamom slnku. S nimi si určite užijete skvelý zvuk zo štyroch reproduktorov s podporu Dolby Atmos.

Tablet viete využiť aj na prácu, pokiaľ si dokúpite tenkú klávesnicu s integrovaným trackpadom a s podporou klávesových skratiek, zabudnete na to, kde máte odložený notebook. Tí, ktorí radi píšu perom a kreslia určite ocenia Lenovo Precision Pen 2 so 4 096 úrovňami prítlaku, detekciou náklonu a 200 hodinami prevádzky na jedno nabitie.

Zdroj | Lenovo

O výkon sa stará 8-jadrový procesor MediaTek Helio G90T spárovaný so 6 GB RAM. Interná pamäť má 128 GB, rozšíriť si ju môžete pomocou microSD karty o 256 GB. Predný fotoaparát má 8 Mpx, zadný až 13 Mpx. Výdrž na jedno nabitie je vďaka 7 700 mAh batérii 15 hodín. Nechýba možnosť vytvorenia detského účtu a Google Kids Space s 10 000 aplikáciami.

Pozrite si

Poznáme špičkový tablet nielen pre profíkov: Lenovo Tab P11 Pro

Tablet Lenovo Tab 11 Plus sa bežne predáva za 299 eur, teraz môže byť váš už od 241,00 eur, čo je zľava vo výške 19,4 %. Výhodné ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.