Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako ušetriť 33 € pri kúpe ikonického Porsche 911 RSR z kociek LEGO?

Ako ušetriť 33 € pri kúpe ikonického Porsche 911 RSR z kociek LEGO?
Zdroj | LEGO.com
Roman Calík
Ako ušetriť 33 € pri kúpe ikonického Porsche 911 RSR z kociek LEGO?
Zdroj | LEGO.com
Zdroj | LEGO.com

LEGO Technic automobily patria k výstavným kúskom, ktoré chce mať nielen každý zberateľ ikonickej stavebnice, ale aj nadšenec áut. Ak ste fanúšikom rýchlych superšportov, nemalo by u vás chýbať Porsche 911 RSR, ktoré si teraz viete kúpiť s výraznou 20 % zľavou.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

LEGO Technic 42096 Porsche 911 RSR patrí k mimoriadne vydareným superšportom série Technic. Z 1 580 dielikov si viete postaviť veľký model s dĺžkou 50 cm. Áno, pol metra bude potrebných na umiestnenie tohto modelu na vašom pracovnom stole alebo poličke. Či máte chuť oživiť si vašu garáž?

Zaujímvasťou modelu je samozrejme aj v tomto prípade plne funkčný 6-valcový motor s pohyblivými piestami. Volanom otáčate kolesá a dvere, ako i zadný kryt motora sú otvárateľné. Model je presne ako v prípade originálu v autentickom farebnom prevedení – biela, čierna a červená. Doplnený je samozrejme obrovským množstvom polepov. Je na vás, či si nálepky nalepíte, alebo nie. My v redakcii sme si Porsche 911 RSR postavili samozrejme aj nálepkami.

Efektné sú čierne kolesá, potešia tiež výrazné spätné zrkadlá a samozrejme obrovské zadné krídlo. Spredu vám spojler bude pripomínať, akoby tu bol umiestnený reálny radar pre asistenčné systémy. V praxi ho však športové Porsche nepotrebuje.

Pozrite si

LEGO Technic 42125 Ferrari 488 GTE „AF Corse #51” – Nálepkový kráľ

Zdroj | LEGO.com

Zaujímavý je interiér, kde nechýbajú realistické detaily ako napríklad obrazovka radaru, systém na hasenie požiaru či mapa trate okruhu Laguna Seca (na šoférových dverách).

Zdroj | LEGO.com

Tento rok je pritom posledná šanca na kúpu tohto modelu LEGO Technic 42096, ak ho ešte nemáte tak teraz sme ho našli so zľavou 33 eur! Z oficiálnej ceny 159,99 € ide o 20% zvýhodnenie, čo je veľmi atraktívna ponuka. Beriete?

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.