Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako si vybrať z plejády nových TV a zároveň vyhrať projektor? Poradíme vám

Ako si vybrať z plejády nových TV a zároveň vyhrať projektor? Poradíme vám
Zdroj | Samsung
TECHBOX
Ako si vybrať z plejády nových TV a zároveň vyhrať projektor? Poradíme vám
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Takmer neobmedzená ponuka rôznych modelov a značiek od výmyslu sveta neznamená len možnosť slobodného výberu, ale častokrát aj hlavybôľ. Ako si z tej plejády vybrať ten najlepší model, ktorý splní vaše nároky a odzrkadlí vašu osobnosť?

Jednou z možností je čítanie napríklad nášho portálu a mať tak výborný prehľad o všetkých novinkách na trhu. Ďalším tipom sú rôzne akcie, ktoré v krátkosti pomôžu s výberom. V prípade, že uvažujete o novom televízore, určite si nenechajte ujsť príležitosť a zúčastnite sa dnes na livestreamingu #SamsungFutureStore. Okrem toho, že sa dozviete praktické informácie, získate jeden bonus navyše a to, že môžete dostať špičkový projektor Samsung The Freestyle grátis!

Zdroj | Samsung

Počas večera sa dobre zabavíte a bližšie spoznáte hostí moderátora Lukáša Hejlíka. Špecialitkou je možnosť vyhrať multifunkčný projektor The  Freestyle.

Nový livestream bude 17. mája na facebookovom profile Samsungu. Ako sme spomínali, večerom vás bude sprevádzať Lukáš Hejlík. Potešia aj jeho hostia – Karolína Chomisteková, Zorka Hejdová, či expert Samsungu Jan Pajer. Témou budú televízory značky Samsung, dozviete sa viac o unikátnych modeloch The Frame, The Serif a The Sero. Na záver nebude chýbať prezentácia multifunkčného projektoru.

The Frame je televízor s unikátnym dizajnovým riešením, ktorý pripomína rám obrazu. V čase, keď televízor nepozeráte, môžete ho využiť ako obraz. Samsung dokonca predáva rôzne typy rámov, z nich si vyberiete taký, ktorý najlepšie zapadne do vášho interiéru. Benefitom je matná obrazovka eliminujúca odrazy.

Zdroj | Samsung

Samsung The Serif ukazuje, že televízory sa dajú vyrábať aj inak a lepšie. Vyzerá fantasticky spredu, zozadu i zboku. Stane sa dizajnovou perlou kdekoľvek, kde ho položíte a okamžite sa zladí s každým interiérom.

Ani The Sero sa nenechá zahanbiť a prináša netradičné riešenia. Zrejme najväčším je možnosť otočenia QLED obrazovky o 90 stupňov. Takto získate vertikálny obraz, aký dôverne poznáte zo smartfónu, odkiaľ si môžete priamo na veľkú uhlopriečku posielať svoje obrázky a videá, či pozerať zaujímavé príspevky na sociálnych sieťach. Aj preto je práve tento model najkompaktnejším televízorom s mobilným telefónom.

Zdroj | Samsung

Ako môžete vyhrať projektor The Freestyle?

Na zapojenie do súťaže vám bude stačiť, ak budete livestream komentovať. The Freestyle môžu vyhrať až dvaja z vás. Výhercovia budú vylosovaní spomedzi všetkých komentujúcich, mená víťazov sa dozviete hneď, v závere živého vysielania.

Už len kvôli možnosti získania projektoru sa oplatí prísť mrknúť stream. Poznačte si termín, bude už dnes, 17. mája 2022 o 19.00 na facebookovej stránke Samsungu.

Článok sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Samsung Slovakia.

Zdroj