Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

AKO si vybrať paušál?

AKO si vybrať paušál?
Zdroj | Samsung
PR článok
AKO si vybrať paušál?
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Keď si vyberáte paušál u vášho operátora, čo je pre vás najdôležitejšie? Radi skôr telefonujete, odosielate správy alebo chcete byť neustále online? Pozrite sa, aké paušály vytvoril operátor Orange, keď sa inšpiroval vašimi potrebami. Môžete sa tešiť na neobmedzené telefonovanie, odosielanie správ a dokonca aj na obrovské množstvo dát.

Paušály Flex

Ak radi telefonujete a odosielate správy, rozhodne by ste si mali pozrieť ponuku nových paušálov Flex. Vybrať si môžete z trojice paušálov s názvom Flex 10 €, Flex 15 € a Flex 25 €.

Zdroj | Orange

Každý z nich ponúka nekonečné volania v Orangei, pričom Flex 10 € na 3 čísla, Flex 15 € na 5 čísel a Flex 25 € na všetky čísla operátora Orange. Navyše paušály obsahujú aj kredit, ktorý môžete počas mesiaca minúť na telefonovanie do akejkoľvek siete na Slovensku, či odosielanie SMS a MMS správ.

Minúta hovoru je pritom pri paušáloch Flex účtovaná sadzbou 10 centov a za odoslanie správy zaplatíte 6 centov. Súčasťou paušálov Flex sú aj neobmedzené dáta s rýchlosťou 64 kbit/s (128 kbit/s pre Flex 25 €), ktoré vám postačia na pozretie počasia, jednoduchých web stránok či kontrolu sociálnych sietí.

Ak však chcete využiť vyššie rýchlosti dát v 3G/4G sieti operátora, za 1 € získate 100 MB balíček dát. Absolútnou novinkou je možnosť dobiť Prima kartu z paušálov Flex bonusovým kreditom vo výške 2 €. Dokonca s paušálom Flex 25 € môžete dobiť až dve Prima karty, každej tak poskytnete kredit 2 €.

TIP

Výhodou pre študentov je, že držitelia kariet ISIC, ITIC a EURO<26 k Flex 10 € a Flex 15 € získajú 500 MB dát v plných rýchlostiach 3G/4G siete.

Paušály Max

V prípade, že sa nechcete obmedzovať v telefonovaní, odosielaní SMS či MMS správ a vo využívaní dát, určite oceníte nové paušály Max. Na výber máte až štvoricu paušálov Max 30 €, Max 40 €, Max 65 € a Max 100 €.

Zdroj | Orange

Všetky paušály Max umožnia neobmedzené telefonovanie do všetkých sietí na Slovensku a ponúknu aj od 100 minút po neobmedzené volanie aj do zahraničia. Neobmedzené SMS a MMS správy získate od paušálu Max 40 €, ktoré môžete využívať okrem SR aj do EÚ.

S Paušálmi Max sa o svoje dáta môžete podeliť, ich súčasťou je aj služba Zdieľam svoje dáta.

Dokonca máte k dispozícii aj prichádzajúce hovory v roamingu EÚ a to už k paušálu s mesačným poplatkom 30 €, t.j. Max 30 €, kde máte k dispozícii 50 minút. Vyššie paušály Max 65 € a 100 € už ponúknu aj odchádzajúce minúty v EÚ.

Veľkou výhodou paušálov Max sú dáta. Pri najdostupnejšom dostanete 500 MB dát, no od Max 40 € sa môžete tešiť na veľké množstvá, a to 5 GB, 10 GB a 15 GB dát. Dokonca nechýba ani možnosť využívať určitý objem dát aj v roamingu, a to pri paušáloch Max 65 € a Max 100 €.

Atraktívnou novinkou všetkých Max paušálov je aj bezplatná služba Zdieľam svoje dáta. Môžete sa tak o svoje dáta podeliť s ďalším číslom v Orangei, alebo ich využívať vo vašom ďalšom zariadení.

Z novej ponuky paušálov Orangeu si vyberie naozaj každý. Mesačné poplatky od 10 € sú nielen atraktívne, ale ich súčasťou je množstvo benefitov, ktoré sa oplatí naplno využívať. Najviac vás poteší, že o mnohé novinky sa môžete podeliť s priateľmi či v rámci rodiny.