Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

AKO si užiť technológie v škole?

AKO si užiť technológie v škole?
PR článok
AKO si užiť technológie v škole?

Štúdium na moderných školách je dnes úplne iné, ako kedysi. Od kalkulačiek sme sa dostali k počítačom, od nekonečného písania poznámok až k nahrávaniu zvuku a smartfóny, tie denne používame na komunikáciu s rodičmi alebo priateľmi. Pozrite si naše tipy, vďaka ktorým môžete študovať jednoduchšie a výhodnejšie.

Notebook

Pre každého študenta je určite výhodou, ak píše poznámky na počítači namiesto papiera. Ideálnou voľbou je notebook, navyše ak je online, môžete si dodatočne vyhľadať potrebné informácie kedykoľvek a kdekoľvek. Kúpa notebooku dnes už nemusí byť vôbec prekážkou, napríklad v Orangei si môžete vybrať výkonný notebook k Mobilnému Internetu už od 49 €.

Zdroj | Lenovo

Lenovo IdeaPad 110

Notebook, ktorý oceníte kvôli veľkej 15-palcovej uhlopriečke, ale aj 500 GB internej pamäti. K Mobilnému internetu Klasik v cene 17,99 € mesačne ho získate za 229 €.

Tablet

Ak si chcete vašu školskú tašku odľahčiť, no nechcete prísť o komfort väčšej uhlopriečky displeja, ideálnym riešením je tablet. Výhodou tabletu je, že má v sebe často priamo integrovaný slot pre dátovú SIM kartu mobilného operátora, a tak ste online aj na miestach bez Wi-Fi sietí. Napríklad v Orangei získate množstvo tabletov k paušálu alebo Mobilnému internetu už od 1 €.

Zdroj | Prestigio

Tablet Prestigio MultiPad WIZE 8 4G

Praktický a kompaktný 8-palcový tablet s operačným systémom Android, ktorý vás poteší podporou rýchlej dátovej 4G siete. Pri paušály Max 30 € zaň zaplatíte iba 1 €.

Smartfón

Dnes si väčšina študentov svoj život bez smartfónu už nedokáže predstaviť. Umožní vám byť neustále v spojení s rodinou, navyše pomocou smartfónu môžete komunikovať s priateľmi. Na internete si nájdete vždy potrebné informácie k štúdiu a môžete si kedykoľvek stiahnuť praktické aplikácie. Nový smartfón môžete mať pritom aj za jediné euro, stačí si vybrať vhodný paušál Flex či Max od Orangeu.

Zdroj | LG

LG K8 LTE

Nový Android 4G smartfón zaujme parametrami, ale aj elegantným telom. Môžete ho získať napríklad za 55 € s paušálom Flex 15 €, ak využijete 50 € zľavu pri nákupe cez e-shop Orangeu.

Paušál

Aby ste si vaše zariadenia mohli užívať naplno, oceníte výhodný paušál. V Orangei sa môžete tešiť rôznym benefitom určeným práve pre študentov. Napríklad k paušálu Flex 10 € a Flex 15 € získate ako držiteľ karty ISIC, ITIC alebo EURO<26 bonus v podobe 500 MB dát. K Paušálu Flex 25 € či všetkým paušálom Max, vrátane dátových Data Max 20 € s porciou 6000 MB dát či Data Max 30 € s objemom 15 000 MB dát je dokonca pre študentov k dispozícii zľava 5 € z mesačného poplatku.

TIP

Orange pre študentov s kartou ISIC, ITIC alebo EURO<26 ponúka zľavu 5 € z mesačného poplatku alebo pridáva bonusové dáta.

 

3 BEZPLATNÉ APLIKÁCIE, KTORÉ OCENÍTE PRI ŠTÚDIU

Timetable

Prehľadný rozvrh hodín môžete mať už aj vo vašom smartfóne. Výhodou aplikácie je napríklad možnosť automatického vypnutia zvonenia počas vyučovacích hodín.

MyScript Calculator

Táto kalkulačka je snom každého študenta. Rozozná totiž text písaný rukou vrátane zátvoriek, odmocnín či zlomkov, a tak počítanie aj pokročilých príkladov bude hračkou.

Evernote

V tejto aplikácii si všetky poznámky môžete prehľadne roztriediť napríklad aj podľa školských predmetov. Dokonca nechýbajú hlasové poznámky a zdieľanie dokumentov so spolužiakmi.

Zdroj