Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako si spríjemniť Valentín romantickou hudbou? JBL má teraz perfektné zľavy!

Ako si spríjemniť Valentín romantickou hudbou? JBL má teraz perfektné zľavy!
Zdroj | JBL
TECHBOX
Ako si spríjemniť Valentín romantickou hudbou? JBL má teraz perfektné zľavy!
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Je tu ešte niekto, kto nepozná legendárnu spoločnosť JBL? Práve tá si v spolupráci so svojimi autorizovanými predajcami pre svojich zákazníkov pripravila valentínske zľavy. Až do 15. februára môžete nájsť skvelé produkty so zľavou až do 20 % na oficiálnej stránke JBL a tiež u vybraných autorizovaných predajcov JBL!

Sviatok zaľúbených je už za rohom, chcete navodiť romantickú atmosféru alebo svoju polovičku štýlovo obdarovať. Spoločnosť JBL do tejto valentínskej akcie zahrnula viacero svojich top produktov. Máte chuť sa na Valentína trochu zabaviť, napríklad pri karaoke?

JBL myslí aj na vás. Skvelý bezdrôtový reproduktor JBL PartyBox Encore priamo s bezdrôtovým mikrofónom v balení. Mimochodom, tento produkt sme vám pár týždňov dozadu aj podrobnejšie predstavili, na karaoke párty alebo aj na takúto zábavu doma je tento reproduktor ako stvorený a teraz je aj v atraktívnej zľave.

Obsah pokračuje pod reklamou

Ak ste skôr vyznávači slúchadiel, aj tu je valentínska ponuka JBL pestrá. Môžete si zvoliť z niekoľkých atraktívnych modelov, a to v zľave až do 20 %. Budú to špičkové minimalistické bezdrôtové slúchadlá do uší JBL LIVE PRO 2 TWS alebo radšej zvolíte bezdrôtovú klasiku v podobe JBL TUNE 660NC? Výber je len na vás.

Celú valentínsku ponuku JBL si môžete pozrieť na ich oficiálnej stránke. Čo nás zaujalo naviac? Pozrite si naše tipy!

Zľava 10 %

Malý výkonný prenosný party reproduktor JBL PartyBox Encore s bezdrôtovým mikrofónom v balení.

Výkonný prenosný vodotesný bezdrôtový reproduktor JBL FLIP 6, ktorý získal aj ocenenie EISA ako najlepší prenosný reproduktor.

Zľava 15 %

Klasické slúchadlá JBL TUNE 660NCJBL LIVE 460NC na uši s funkciou ANC, ktoré ponúkajú prijemný zážitok z hudby počas vášho cestovania.

Úplne bezdrôtové slúchadlá JBL TUNE FLEX TWS do uší s funkciou ANC a silnými basmi a plus ergonomický a vodoodolný dizajn vám poskytne celodenné pohodlie

Zľava 20 %

Úplne bezdrôtové slúchadlá JBL LIVE PRO 2 TWS do uší, ktoré ponúkajú skutočné adaptívne potlačenie hluku a bezdrôtové nabíjanie kompatibilné s Qi.

Úplne bezdrôtové športové vodotesné slúchadlá JBL REFLECT FLOW PRO TWS do uší so silnými basmi a adaptívnym ANC pre zážitok z hudby pri športových výkonoch.

Ako už píšeme v úvode, tak ponuku môžete nájsť aj na oficiálnej stránke JBL. Aké výhody ponúka nakúp tu? Máte záruku, že dostanete originál produkt JBL za rozumnú cenu, na jednom mieste môžete nájsť celú oficiálnu ponuku JBL produktov pre Slovenskú republiku a tiež možnosť platby online, vopred alebo na dobierku, prípadne pohodlné doručenie tovaru k vám domov, alebo vo vybraných prípadoch do výdajného miesta Packety.

Tieto super ceny platia len do 15. februára, takže rozhodne by ste sa mali poponáhľať. JBL má ale ešte jedno prekvapenie. Každý, kto si zakúpi nejaký JBL produkt do 5. marca 2023 sa môže zaregistrovať do súťaže o dva lístky na JBL Snow Party vo francúzskom stredisku Val Thorens. Vystupovať tam bude aj JBL ambasádor Martin Garrix.

Zdroj