Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako preklenúť nedostatky v technologickej zaostalosti kancelárskeho prostredia

Ako preklenúť nedostatky v technologickej zaostalosti kancelárskeho prostredia
Zdroj | ImageFlow, Zastolskiy Victor / Shutterstock.com
PR článok
Ako preklenúť nedostatky v technologickej zaostalosti kancelárskeho prostredia
Zdroj | ImageFlow, Zastolskiy Victor / Shutterstock.com
Zdroj | ImageFlow, Zastolskiy Victor / Shutterstock.com

Práca v kancelárii vždy znamenala potrebu naučiť sa obsluhovať komplikované, niekedy aj zastarané stroje, ktoré boli potrebné pre správne fungovanie celého pracoviska. Našťastie sa ale zázraky moderných technológií nevyhli ani kancelárskemu prostrediu a zmenili spôsob našej  práce.

Vďaka bezdrôtovej tlači, multifunkčným prídavným zariadeniam a vysokorýchlostnej sieti 5 generácie sú dnešné pracovné úlohy vykonávané omnoho jednoduchšie, rýchlejšie a efektívne.

Avšak, napriek tomu, že sa modernosť do dnešného dňa dostala na väčšinu pracovísk, zvyšky zastaranej techniky sú dodnes prítomné vo veľkom počte kancelárií a firemných sídiel. Ako teda preklenúť medzery v technologickej generácii kancelárskeho prostredia?

Poistite sa kvalitnými doplnkami

Jedným z najvýznamnejších príkladov tohto trendu je dobrý starý fax. Jeho príťažlivosť je pochopiteľná – dokáže veľmi rýchlo prenášať informácie na veľké vzdialenosti a je založený takmer na rovnakej technológii ako pevné linky. Problém sa začína vtedy, keď sa faxy musia odosielať rýchlo a vy práve nie ste v blízkosti zariadenia.

Jednoduché to nie je ani pri zaobstarávaní chodu tohto zariadenia, ktoré na svoju prevádzku potrebuje vždy plné náplne do tlačiarne. Vyriešiť tento problém môžete dostupnými mobilnými aplikáciami.

Zoznámte sa s novými komunikačnými metódami

Ďalším veľmi frustrujúcim problémom, s ktorým mnohé moderné kancelárie zápasia, sú staré komunikačné metódy, ktoré často spomaľujú výmenu informácií a vedú k tomu, že sa za deň robí menej práce. Samozrejme, občas potrebujete vyjednať niektoré veci osobne, a preto využívate silu a význam kvalitných intercoolerov v aute, aby zvýšili jeho výkon a vy ste sa namiesto dostali včas.

Zdroj | ImageFlow, Zastolskiy Victor / Shutterstock.com

Niektorí zamestnávatelia ale dodnes používajú klasické pagery, pričom existuje veľa lepších a jednoduchších online komunikátorov, ktoré boli špeciálne navrhnuté na profesionálne účely. Veľmi úslužný je v tomto smere napríklad Skype, no inštalovať si do počítača môžete aj rôzne iné aplikácie.

Ak to podceníte a vaša kancelária sa uchýli k neaktuálnym prostriedkom, môže to spomaliť celé vaše podnikanie a schopnosť vynikať medzi konkurenciou.

Vyskúšajte predaj na Amazone

Veľa súčasných aplikácií a systémov v kancelárskej práci spája staré s novými spôsobom, ktorý nespomaľuje pracovné procesy a nevyžaduje si, aby ste sa automaticky vzdali svojich preferovaných metód.

Riešenia, ako je aplikácia Faxburner alebo konferenčné miestnosti online, ktoré vám umožňujú pripojiť sa na internetovú konferenciu s telefónom, preklenú priepasť medzi zastaralými a modernými technológiami tak, aby ste si mohli zachovať svoje postupy a zároveň pomaly integrovať nové metódy.

Podobne na tom bude aj stále viac obľúbený predaj na Amazone. Ide o jednu z najväčších obchodných platforiem, na ktorej sa denne nachádza obrovské množstvo potenciálnych kupcov. Preto, ak potrebujete zabezpečiť a zvýšiť záujem o vašu ponuku, neváhajte tento spôsob online predaja vymeniť za klasické spôsoby a uvidíte, že váš zisk porastie.

Stačí sa prispôsobiť dobe a naučiť sa využívať jej výhody. Budete to mať oveľa jednoduchšie.