Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ako fotí Samsung Galaxy Note8? Island (4.časť)

Ako fotí Samsung Galaxy Note8? Island (4.časť)
TECHBOX
Ako fotí Samsung Galaxy Note8? Island (4.časť)

TECHBOX bol na krásnom upršanom Islande, odkiaľ vám prinášame zaujímavé fotografie a neskôr i videá vytvorené smartfónom Samsung Galaxy Note8.

Náš štvrtý a posledný deň návštevy Islandu so Samsung Galaxy Note8 bol krátky. Odlietali sme tesne po obede, a tak sme sa snažili užiť sinádhernú krajinu na maximum.

Pozrite si

Ako fotí Samsung Galaxy Note8? Island (1.časť)

To, čo vraj patrí k najväčším zážitkom na Islande je Modrá lagúna – Blue lagoon s geotermálnou morskou vodou. Je typická modrou farbou a obsahuje 9 miliónov litrov vody, ktorá sa obmieňa každých 40 hodín.

Pozrite si

Ako fotí Samsung Galaxy Note8? Island (2.časť)

Plávať v tejto 38°C horúcej vode so scenériou krajiny vytvorenej sopečnou činnosťou plnej pozoststkov lávy je nielen oku lahodiaci zážitok, ale i vaše telo vám bude vďačné. Určite odporúčame.

Podarilo sa nám urobiť aj malý fotoshooting s exkluzívnou modrou verziou Galaxy Note8 v lávových poliach a samozrejme sme si nemohli nechať ujsť aj niekoľko prímorských pohľadov. Pozrite sa aj ako dobre funguje funkcia dynamického rozostrenia, kde dokážete rozmazať pozadie ako pri fotografovaní zrkadlovkou.

Pozrite si

Ako fotí Samsung Galaxy Note8? Island (3.časť)

Zažiť Island je veľká vec, odporúčame urobiť si výlet do tejto krajiny, kde budete híkať všade, kde sa ocitnete. A aj jedlo je výborné, určite ochutnajte Skyr.

Za možnosť priniesť vám tieto megazážitky ďakujeme spoločnosti Samsung Electronics.