Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Aj Telekom bude cez Vianoce rozdávať darček každému, aj verným zákazníkom

Aj Telekom bude cez Vianoce rozdávať darček každému, aj verným zákazníkom
Števo Porubský
Aj Telekom bude cez Vianoce rozdávať darček každému, aj verným zákazníkom

Telekom je druhým operátorom, ktorý predstavil akcie pre tieto Vianoce. Slováci zvyknutí na výhody od operátorov hlavne pred Vianocami si prídu na svoje, operátor dá darček prakticky všetkým zákazníkom, vrátane tých existujúcich. Na svoje si prídu aj majitelia predplatených kariet, ale aj tí, ktorí nemusia klasické telefóny „na paušál“.

Pozrite si

Orange rozdá darček každému, v rámci Vianoc výrazne vylepšuje Go paušály

Vianočná kampaň Telekomu odštartuje netradične 29. októbra 2020.

Darčeky pre všetkých

Základnou ideu týchto Vianoc sú v Telekome darčeky pre všetkých. Sú tri, resp. 4 ak počítame aj pre-paid zákazníkov Predplatenka:

Prvým je hudobná služba Deezer, ktorú môžete získať na 60 dní k mobilnému paušálu, mobilnému internetu či pevným službám. Bez poplatku. Po uplynutí 60 dní si službu môžete nechať aktívnu za mesačný poplatok, alebo ju zrušiť. 

Druhým darčekom je HBO Go na 30 dní. Benefit možno využiť pre nové aktivácie v období od 29.10.2010 do 31.12.2020. Aj tento darček platí pre zákazníkov s mobilným paušálom, mobilným internetom či pevnou službou.

Tretím darčekom sú filmy, seriály a dokumenty vo Videotéke zadarmo pre všetkých zákazníkov Magio TV, Magio Go a po novom aj Magio Go Benefit. Videotéku bude možné využívať od 1. novembra do konca tohto roka, teda do 31. 12. 2020.

Štvrtým darčekom je Dvojnásobný kredit k Predplatenke. Ten možno získať pri prvom dobití karty ľubovoľnou sumou, hoc aj 50 €, od 2.11. do 30.11.2020. Bonusový kredit bude čerpaný ako prvý, až následne budete čerpať vami zakúpený kredit.

Nekonečné dáta na 90 dní

Tento benefit môžu využiť všetci mobilní zákazníci. Ak si aktivujete, predĺžite či zmeníte paušál na Základ 11 až Ideál 37, alebo Biznis Mini 12 až Biznis Premium 38, získate balík Nekonečno HD na 90 dní. Podmienkou je, aby ste boli v skupine Magenta 1. Ak Magentu 1 vytvorenú nemáte, benefit získate na 30 dní.

Balík Nekonečno HD má nekonečný objem dát s rýchlosťou 10/10 Mbps a zákazník ho čerpá po minutí svojho objemu dát v paušále.

 

Výhodnejšia ponuka pre verných

Nie je pravidlom, aby verní zákazníci dostávali výrazné benefity. Telekom to ale chce zmeniť a vymyslel ich hneď niekoľko. Úplnou novinkou je napríklad lepší cenník hardvéru pre verných zákazníkov. Táto akcia bude platiť od 29. októbra 2020 pre všetkých zákazníkov s novými Telekom paušálmi, ÁNO, Happy, Bez záväzkov, Mobilným internetom či pevnými službami, ktoré si zákazník predlžuje. Vďaka vernosti získate zľavu na hardvér do výšky 30 €.

Ešte väčší bonus môžete získať pri on-line objednávke cez web alebo appku, a to 20 € pre paušály Základ 11 až Ideál 27, 30 € pre Ideál 32 až Nekonečno SD a 50 € pre Dáta HD, Nekonečno HD a Nekonečno MAX. 

Obe zľavy sa budú dať navyše kombinovať, takže existujúci zákazníci pri kúpe cez web či aplikáciu môžu získať najväčšie benefity. Dokopy tak môžete získať do 80 €.

Staré známe dvojičky

Obľúbené dvojičky nebudú chýbať v ponuke ani tieto Vianoce. K dispozícii budú dve verzie dvojičiek, pričom jedna sa bude dať premiérovo kúpiť nielen k mobilným paušálom, ale aj Magio internetu či Magio TV – 50-palcový 4K Smart TV Samsung a smartfón Samsung Galaxy A20e. 

Druhou dvojičkou bude klasika – mobil + mobil, a to Samsung Galaxy A51 + Samsung Galaxy A20e. K základnej cene televízora, alebo smartfónu doplatíte už len 4 centy za druhý Samsung Galaxy A20e.

Viac dotovaných zariadení aj pre fixné a mobilné služby

V tohtoročnej vianočnej kampani bude mať Telekom päť nových hardvérových ponúk, ktoré ale majú byť dostupné len do vypredania zásob. Všetkých päť je k dispozícii pre zákazníkov pevných služieb a tri z nich aj k mobilným paušálom. 

Pre všetkých zákazníkov (mobilné i fixné služby) je k dispozícii 4K SMART TV Philips s uhlopriečkou 65“, Sony PlayStation 4 Pro 1TB s hrou FIFA 21 a notebook Huawei Matebook 13 (a k nemu aj myš ako darček).

Zdroj | Telekom

Skupina paušálov 1 = Základ 11, Základ 14, Základ 17, Dáta 17, Ideál 20

Skupina paušálov 2 = Ideál 21, Dáta 21, Ideál 23, Ideál 25, Dáta 25, Ideál 27

Skupina paušálov 3 = Ideál 32, Ideál 37

Skupina paušálov 4 = Dáta HD, Nekonečno SD

Skupina paušálov 5 = Nekonečno HD

Skupina paušálov 6 = Nekonečno MAX

Pre zákazníkov pevných služieb (Magio TV a Magio Internet) je okrem vyššie spomínanej trojice na výber aj notebook strednej triedy ASUS Vivobook 14 (+ batoh ako darček) a slúchadlá Huawei Freebuds 3i. 

Zdroj | Telekom

Mobilná telka zadarmo na 2 roky

Ak od 29. 10. 2020 do 31. 1. 2021 aktivujete, alebo predĺžite zmluvu na Magio internet, ako bonus získate Magio Go BenefitMagio Go Benefit na dva roky. Takto budete môcť sledovať v mobile alebo tablete 10 slovenských kanálov, 7-dňový archív a veľa filmov a seriálov (+ dokumenty BBC Earth a Ťuki TV rozprávky). 

Predplatenka s dátami navyše

Dátové balíky Predplatenky s 3 GB a 5 GB voľnými dátami na 30 dní s automatickou obnovou získajú po 1 GB dát navyše. Stačí ak si aktivujete jeden z balíkov v období od 2.11. do 31.12.2020. Automaticky budete získavať extra 1 GB dát každých 30 dní. Extra 1 GB dát budete dostávať aj po Novom roku, pokiaľ budete mať balík stále aktívny. Neminuté dáta sa prenášajú do ďalšieho mesiaca vrátane extra GB.

Telekom bude počas vianočnej kampane od 2.11. do 31.12.2020 zároveň aj motivovať zákazníkov na aktiváciu nových SIM kariet cez web. Každý týždeň bude zo zákazníkov vyžrebovaný výherca smartfónu. Spolu sa bude súťažiť o 8 kusov Samsung Galaxy S20.

Telekom ENTER 1.1

Alebo ENTER pre každého. Ak ste zachytili aktivitu Telekomu z konca septembra, určite viete, čo je to Enter a micro:bit. Ak nie, odporúčam pozrieť si samostatný článok k tejto téme.

Čo je ale dôležité, Telekom chce počas Vianoc umožniť kúpiť si sady micro:botov aj bežným zákazníkom. Od 29. októbra 2020 ho za zvýhodnenú cenu od 2 € mesačne môžete získať pri aktivácii, alebo predĺžení fakturovanej služby, teda namiesto akciového smartfónu, resp. iného hardvéru.

Micro:bit bude dostupný v dvoch verziách s rôznym doplnkovým vybavením:

Základný balíček Micro:bit Starter Kit si možno kúpiť za zvýhodnenú cenu 20 €, no len k notebooku ASUS Vivobook 14. Táto zostava spĺňa všetky požiadavky na prácu s micro:bitom. Starter Kit obsahuje mikropočítač micro:bit, množstvo doplnkov a rozširovacích modulov. Táto sada je vhodná pre výučbu programovania s hardvérom a umožňuje rozvinúť potenciál tohto miniatúrneho počítača, napríklad vytvárať jednoduché hry, merať teplotu, či ovládať zvuk.

Rozšírený balíček Micro:bit Smart Kit od 2 € mesačne obsahuje pokročilé riešenia na báze micro:bit pre technologických nadšencov. Súčasťou balíčka je aj Smart Home Kit, pomocou ktorého sa dajú s micro:bitom naprogramovať funkcie inteligentnej domácnosti. Balíček Smart Kit ďalej obsahuje smart programovateľného robota CarRing:bit, malý reproduktor MI:sound speaker a programovateľný pásik Neopixel LED strip.

„Už pri uvedení vzdelávacieho programu Enter sme hovorili, že ide o prvý krok na ceste k novému digitálnemu vzdelávaniu na Slovensku. Najprv vďaka grantovému programu umožňujeme školám zabezpečiť si sady micro:bitov pre modernú výučby informatiky. A teraz vstupujeme do fázy ENTER 1.1, v ktorej prinášame micro:bit pre každého v rámci našej vianočnej ponuky. Programovať s micro:bitom sa tak môže naučiť každý, pričom všetky návody a videá ako začať, nájde na webe Enter.study,“ hovorí Dušan Švalek, riaditeľ Slovak Telekom.

Microsoft Surface Go 2 iba pre biznis zákazníkov

Miernu závisť si tieto Vianoce možno odnesú biznis zákazníci Telekomu, pre ktorých bude k dispozícii výhradne hybridný tablet Surface Go 2 od Microsoftu. Operátor však počas tlačovky potvrdil, že podobné prémiové zariadenia budú časom dostupné aj pre rezidenčných zákazníkov.