AB-COM predstavil na výstave ANGACOM horúce novinky

ZDROJ | AB-COM

ANGACOM je najväčšia európska výstava so špecializáciou na televízne vysielanie a retransmisiu. Popredný svetový výrobcovia tu ukazujú trendy v televíznom vysielaní. Medzi vystavovateľmi nechýbala ani slovenská spoločnosť AB-COM, ktorá predstavila niekoľko noviniek.

AB COM ANGACOM 08
ZDROJ | AB-COM

Pozrite siANGA COM 2016 prinesie novinky aj od AB-COMu

Samotná výstava začala včera (7.6. 2016) a potrvá do zajtra. Doposiaľ vystavovatelia predstavili niekoľko noviniek, pričom najväčší záujem je o novinky v oblasti satelitných prijímačov. Spoločnosť AB-COM tu prezentuje satelitné prijímače značky Vu+ a Prismcube.

AB COM ANGACOM 07
ZDROJ | AB-COM

Asi najväčším hráčom v segmente satelitných prijímačov sú produkty značky Vu+. Už minulý rok svoju premiéru na tejto výstave zažil prvý satelitný prijímač s UltraHD(4K) rozlíšením, Vu+ Solo 4K.

Spoločnosť AB-COM, ako oficiálny distribútor značky Vu+ pre slovenský trh, tento rok uviedla na výstave ďalšie dva nové modely satelitných prijímačov značky Vu+.

AB COM ANGACOM 12
ZDROJ | AB-COM

Ide o Vu+ Uno 4K a Vu+ Solo 4K. Ako je už z názvu zrejmé, ide o prijímače, ktoré okrem dnes už „štandardného“ FullHD rozlíšenia, dokážu dekódovať video aj v UltraHD(4K) rozlíšení.

AB COM ANGACOM 02
ZDROJ | AB-COM

Zaradením nových modelov sa budú v portfóliu značky nachádzať až tri prijímače s UltraHD(4K) rozlíšením, čím si značka Vu+ upevní líderstvo v tomto segmente. Kedy sa tieto nové modely objavia na našich pultoch však spoločnosť AB-COM nekonkretizovala.

ZdrojAB-COM

Komentáre k článku