Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 3 min.
  • 26.7.2022

65” telka od Hisense za 476 €? Konečne super cena za 4K Smart TV

65” telka od Hisense za 476 €? Konečne super cena za 4K Smart TV
Zdroj | Hisense
Richard Pliešovský
65” telka od Hisense za 476 €? Konečne super cena za 4K Smart TV
Zdroj | Hisense
Zdroj | Hisense

Ak uvažujete o novom 4K smart televízore, máme pre vás skvelý tip. Obľúbenú značku Hisense si teraz viete kúpiť o 252 eur lacnejšie, čo je fantastická zľava, za ktorú sa v pohode odveziete do Chorvátska a späť.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Ide o model Hisense 65A6G, ktorý predstavuje dostupnú televízie so 4K UHD rozlíšením a podporou HDR technológie Dolby Vision. Vďaka nej získate skvelý zážitok, pri ktorom vám neunikne žiadny detail. Spojenie Dolby Vision, Depth Enhancer a Ultra Dimming zabezpečia nadštandardnú kvalitu obrazu. Žiadny detail sa nestratí, dokonca ani v tmavých a žiarivých plochách. Vychutnáte si si jemné rozlíšenie a kontrast, ktorých ste doteraz mohli vidieť len v kine.

Audio technológia DTS Virtual: X dokáže oddeliť dialóg od pozadia, vďaka tomu si budete môcť vychutnať ničím nerušený zážitok. O rýchly prístup k zaujímavému obsahu sa postará VIDAA U5.0, ktorý sa radí medzi najrýchlejšie operačné systémy na trhu.

Zdroj | Hisense

V športe ide o rýchlosť a presnosť. Unikátny športový režim vás vezme do centra štadiónu vďaka automatickej úprave obrazu aj zvuku. Funkcia Smooth Motion, identifikuje pohyb a rekonštruuje pixely a tak dosiahne jasný a plynulý prechodu. Televízia sa dokonca dokáže automaticky prepnúť do športového režimu.

Na svoje si prídu aj hráči. Integrovaný Herný mód sa postará o najrýchlejšiu odozvu a zaistí maximálne plynulý priebeh každej hry. Napriek tomu vaše oči dostanú kvalitnú ochranu. Hisense 65A6G emituje totiž veľmi nízku úroveň modrého svetla, vďaka tomu nezaťažuje oči a znižuje ich únavu.

Pozrite si

Hisense prichádza s novými 4K OLED a Mini LED LCD TV

Operačný systém VIDAA U5.0 prináša rýchly a jednoduchý prístup dvere do do sveta zábavy. Vyberte si obsah presne podľa vášho gusta z platforiem ako je Netflix, YouTube, VOYO či Lepšia TV. Televízor si pripojíte cez Wi-Fi na internet, technológia Bluetooth umožní napríklad prepojenie s bezdrôtovou klávesnicou. Diaľkový ovládať môžete mať aj z vášho smartfónu.

4K TV Hisense 65A6G sa bežne predáva za 728 eur. Teraz si ho môžete kúpiť už od 475,99 eur, čo je v tomto prípade zľava až vo výške 34,6 %. Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.