Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
  • #TV
  • 3 min.
  • 1.12.2021

65-palcový OLED televízor LG kúpite teraz o polovicu lacnejšie!

65-palcový OLED televízor LG kúpite teraz o polovicu lacnejšie!
Zdroj | LG
Michal Sobek
65-palcový OLED televízor LG kúpite teraz o polovicu lacnejšie!
Zdroj | LG
Zdroj | LG

Blížia sa Vianoce a vám už možno dosluhuje váš aktuálny televízor. Chceli by ste niečo novšie, väčšie a so špičkovým obrazom? Potom vám dávame do pozornosti tento smart OLED TV od spoločnosti LG, ktorý vám svojim obrazom rozžiari oči. Teraz je o polovicu lacnejší, pričom ide stále o modelový rok 2021.

TECH DEALS – Vzhľadom na to, že nie všetky aktuálne zľavnené produkty spĺňajú podmienky na to, aby mohli byť zaradené do pravidelného pondelkového seriálu ZĽAVY (napr. minimálne 50 % zľava z pôvodnej ceny), rozhodli sme sa prinášať aj samostatné tipy na zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu.

Zdroj | LG

Televízor má uhlopriečku slušných 65 palcov a ponúka vysoké 4K rozlíšenie (3 840 x 2 160 pixelov). Čím je tento panel zaujímavý je použitá zobrazovacia technológia obrazu. Ide totiž o OLED panel. Ten vyniká sýtejšími farbami, lepším kontrastom a dokonalým zobrazením čiernej farby.

K vyššej kvalite obrazu prispieva aj technológia Dolby Vision IQ, ktorá ponúka ostrejšie a realistickejšie detaily ako pri bežnom HDR obsahu. Smart televízor ponúka aj 100 % objem farieb, vďaka čomu uvidíte presne taký obraz, aký tvorca zamýšľal.

Zdroj | LG

Na svoje si prídu aj hráči. Odozva len 1 ms a Automatic Low Latency Mode zabezpečia, že obraz bude maximálne plynulý a bude okamžite reagovať na vaše pohyby v hre. Režim Game Optimizer inteligentne združuje všetky herné nastavenia na jedno miesto.

Zaujímavým prvkom je Magic Remote. Okrem ergonomického tvaru má scrollovacie koliesko a funkciu ukazovátka. Priamo na tele má tlačidlá pre rýchly prístup k streamovacím službám ako Netflix, Amazon Prime video alebo Disney+. Chuťovkou je integrácia NFC čipu a funkcie Magic Tap. Jedným ťuknutím prepojíte váš smartfón s televízorom.

Pozrite si

LG ponúkne OLED televízory aj v najnižších sériách, top majú 8K Ultra HD

Pomocou tohto televízora môžete ovládať svoju inteligentnú domácnosť pomocou Apple HomeKit. K tomu vám dopomôžu hlasoví asistenti Amazon Alexa a Asistent Google. Potešia aj reproduktory s výkonom až 40 W s podporou Dolby Atmos a AI Sound.

Zdroj | LG

S operačným systémom webOS si doinštalujete všetky obľúbené aplikácie alebo budete zrkadliť obraz vášho smartfónu pomocou technológie Miracast. Tento OLED televízor sa môže jednoducho stať centrom vašej domácnosti.

Tohtoročný model LG OLED65A1 môžete kúpiť teraz s 50 % zľavou, pretože jeho cena je aktuálne 1 039 eur. To je za takto vybavený model výborný tip aj pod vianočný stromček.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.