6 vecí, ktoré urobili appku Môj Orange ešte lepšou

Aplikácia Môj Orange prináša s poslednou aktualizáciou viacero vylepšení. Pozrite si naše video, kde vám ukážeme 6 vecí, vďaka ktorým je to s appkou teraz jednoduchšie a intuitívnejšie.

Keď si aplikáciu Môj Orange stiahnete do vášho smartfónu s OS Android alebo iOS, prvé čo vás príjemne prekvapí je možnosť automatického prihlásenia sa do aplikácie s vašim telefónnym číslom. Vďaka tlačidlu Extra dáta si zase môžete priamo cez aplikáciu Môj Orange aktivovať vybrané dátové balíky pre váš program výrazne rýchlejšie.

Nielen dáta, ale cez aplikáciu si môžete jednoducho aktivovať množstvo ďalších doplnkových služieb Orangeu, stačí objaviť výhody sekcie Moje služby.  V aplikácii si môžete pozrieť aj vaše faktúry. Výška poslednej faktúry je dokonca zobrazená v žltom module hlavnej obrazovky aplikácie.

Ak máte možnosť vytvoriť skupinu Navzájom zadarmo, priamo v aplikácii si viete do skupiny pridať alebo odobrať telefónne čísla vašich známych, rovnako vidíte, ak ste členom skupiny Navzájom zadarmo. Aplikácia Môj Orange vám dokonca pomôže nájsť aj najbližšiu predajňu operátora. Ako to všetko funguje? Odporúčame pozrieť si video, kde vám aplikáciu podrobne predstavíme.

Aplikáciu si pohodlne stiahnete prostredníctvom nasledujúceho linku :)

https://youtu.be/KZY3njDPPoQ

Článok a video sme pripravili v spolupráci s Orange Slovensko.

Komentáre k článku