Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

6 tipov na bezdrôtový reproduktor pre študenta do 100 €

6 tipov na bezdrôtový reproduktor pre študenta do 100 €
Zdroj | Sony
Stanislav Vinc
6 tipov na bezdrôtový reproduktor pre študenta do 100 €
Zdroj | Sony
Zdroj | Sony

Po notebookoch, smartfónoch, aplikáciáchwebových stránkach pre študentov, vám predstavíme našich 6 tipov na reproduktor pre študenta s rozpočtom do 100 €.

Bluetooth reproduktor môže byť skvelý doplnok do študentskej, respektíve internátnej izby a hodiť sa môže pri audiovizuálnych prezentáciách, ale aj na školských výletoch. Na trhu ich je však nespočetné množstvo, z ktorých sme vybrali 6 reproduktorov, ktoré nejakým spôsobom z obrovskej ponuky vynikajú.

Creative HALO

69,90 €

Tento sympatický oblý reproduktor na seba upúta pozornosť nie len zvukom, ale aj pestrofarebným podsvietením, ktoré môžete programovať cez mobilnú aplikáciu Xpectra. Na výber máte z 16,8 miliónov farieb, ktoré môžu svietiť podľa hudby, alebo podľa vašej nálady. K reproduktoru sa samozrejme pripojíte pomocou Bluetooth, no k dispozícii je aj štandardný 3,5-mm jack. Vstavaná batéria by mala vydrať až 8 hodín prehrávania hudby.

Zdroj | Creative

EVOLVEO Armor GT7

49,90 €

Ak hľadáte odolný a výkonný reproduktor, ktorý nevezme vašu peňaženku útokom, dobrou voľbou môže byť EVOLVEO Armor GT7. Tento outdoorový reproduktor vďaka robustnému vyhotoveniu a odolnosti IP54 zvládne menšie nárazy a aj striekajúcu vodu.

Zdroj | EVOLVEO

O zvuk sa postará dvojica 10-W reproduktorov a vstavaná batéria vydrží až 15 hodín prehrávania hudby. Vstavaná batéria s kapacitou 4 400 mAh dokonca funguje aj ako powerbanka pre ostatné zariadenia. Výhodou je tiež podpora FM rádia a čítačka microSD kariet do 64 GB.

Pozrite si

Sony WH-1000XM2 – technologicky najinovatívnejšie slúchadlá

JBL Clip 3

59,00 €

Tak, ako vyššie spomínaný reproduktor, a JBL Clip 3 je určený najmä pre aktívnych ľudí. Dôkazom toho je integrovaná karabína pre zavesenie napríklad na batoh, ale aj certifikácia IPX7, vďaka ktorej reproduktor vydrží ponorenie do hĺbky 1 metra na 30 minút. Miniatúrne rozmery však neznamenajú slabý zvuk a už vôbec nie slabú výdrž batérie, ktorá má poskytovať až 10 hodín prehrávania hudby.

Zdroj | JBL

Lamax Beat Sounder SO-1

95 €

Z vyššej cenovej kategórie, no stále v rámci nášho cenového stropu, je reproduktor Lamax Beat Sounder SO-1. Tento reproduktor poskytuje 360° ozvučenie s výkonom 22W, ktorý obklopuje odolná a vodotesná konštrukcia s certifikáciou IPX4. Zaujímavou vlastnosťou reproduktoru je otočné koliesko pre reguláciu hlasitosti a tiež tlačidlo pre spustenie basového efektu. Batéria s kapacitou 4 000 mAh poskytuje až 10-hodinovú výdrž.

LG PK3

99 €

LG je možno trochu nečakanou značkou medzi prenosnými reproduktormi, no nová trojica reproduktorov PK3, PK5 a PK7 si pozornosť rozhodne zaslúžia. Najmenší LG PK3 podlieza náš cenový strop len o chlp. Za túto prémiovú cenu dostanete mohutný reproduktor s odolnosťou IPX7 a 12-hodinovou výdržou batérie.

Zdroj | LG

Veľkým plusom je však aj prítomnosť technológie Qualcomm aptX, ktorá zabezpečuje kvalitnejší zvuk pri pripojení cez Bluetooth. O zvuk sa postarali odborníci zo spoločnosti Meridian Audio, ktorí naladili dvojicu 8-W reproduktorov, aby dosiahli čo najčistejšie výšky a najpôsobivejšie basy.

Pozrite si

JBL Bar Studio je skvelý soundbar za dobrú cenu

Sony SRS-XB10

39.90 €

Sony SRS-XB10 zaujme na prvý pohľad zaujímavým dizajnom, ktorý je vyhotovený vo viacerých farebných verziách. Kompaktné rozmery umožňujú skutočne jednoduché prenášanie a poteší aj odolnosť IPX5, vďaka ktorej reproduktor odolá vode.

Zdroj | Sony

Po zvukovej stránke reproduktor ponúka technológiu EXTRA BASS, ktorá má zabezpečiť hlboký a silný zvuk, ktorý vytvára 46-mm monofónny reproduktor. Vstavaná batéria vydrží až 16 hodín a skvelou funkciou je tiež možnosť spárovania dvoch reproduktorov pre stereo zvuk.