Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

6 gadgetov a iných tech hračiek, bez ktorých si nevieme predstaviť život

6 gadgetov a iných tech hračiek, bez ktorých si nevieme predstaviť život
Zdroj | Apple
TECHBOX
6 gadgetov a iných tech hračiek, bez ktorých si nevieme predstaviť život
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

V redakcii milujeme technológie. Inak by sme asi nerobili to, čo robíme. Keďže sa denne stretáme s tými najnovšími technologickými vychytávkami, sami pre seba si vieme vybrať to najlepšie z najlepšieho, čo nám splní naše potreby a očakávania. Aj preto sme dali dokopy zoznam gadgetov, ktoré sme v roku 2021 denne používali a nevieme si už bez nich predstaviť život.

Pozrite si

9 inovácií roka 2021, ktoré nás v redakcii posadili do stoličky

Nečakajte však absolútny top-end pre horných desaťtisíc. Tak ako krajčír nenosí každý deň kašmír, alebo predajca automobilov najazdí v Rolls-Royce, tak ani my nepotrebujeme to najdrahšie čo existuje. Preto veríme, že náš výber gadgetov, bez ktorých si nevieme predstaviť život pomôže napríklad aj pri rozhodovaní pred kúpou.

Upozorňujeme, že ani jeden z produktov nemá byť reklamou. Vo výbere sú produkty, ktoré reálne denne používame k našej spokojnosti.

Pozrite si

10 produktov, ktoré nás v redakcii v roku 2021 najviac potešili

Michal Biznár

Apple AirPods Pro. Odkedy som ich kúpil, nedám na ne dopustiť. Výborné aktívne potláčanie okolitého hluku, ktoré oceňujem najmä pri cestovaní v lietadle a MHD a zároveň kvalitné prepúšťanie zvukov, ktoré využívam pri behaní. Kvalita zvuku je samozrejme prvotriedna.

Zdroj | Apple

Roman Calík

Pre mňa je gadgetom, bez ktorého si neviem predstaviť život rozhodne môj smartfón. Ten však nie je hociaký, používam už takmer rok Samsung Galaxy Z Fold2, ktorý pre mňa znamená doslova znovuobjavenie smartfónu. Veľká obrazovka po roztvorení nie je len na parádu, aj keď uznávam, stále po otvorení prekvapujem okolie kľudne aj pri nákupe v obchode. Okrem videí a fotografií je veľký displej skvelý najmä na prácu, vybavenie e-mailov či pohľad na kalendár je v prípade veľkého displeja, ktorý sa mi zmestí do vrecka niečo, bez čoho si už neviem predstaviť svoje fungovanie. Veľká klávesnica mi umožní písanie bez preklepov, oceňujem ju však najmä pri editácii videí, kde mám všetko doslova pod palcom. Po tom ako som začal Z Fold2 používať otváram notebook menej často a „v teréne“ viem vybaviť oveľa viac, ako s akýmkoľvek iným smartfónom. Teším sa, keď raz bude v tele integrované aj pero S Pen, možno v štvrtej generácii?

Richard Pliešovský

Môj najpoužívanejší gadget, ktorý mám so sebou prakticky nonstop sú Apple Watch. Ich sila nespočíva len v monitorovaní zdravia. Pomocou nich si viem rozsvietiť vianočný stromček, zapnúť kávovar, pozrieť koľko je stupňov na balkóne, ovládať Apple TV. Odomknú mi Mac, ale aj iPhone i keď mám na tvári rúško. Dokážu toho naozaj veľmi veľa a predstavte si – ukážu aj presný čas!

Zdroj | Apple

Števo Porubský

Sonos. Kvôli aktuálnej situácii, resp. situácii trvajúcej už pomaly dva roky, väčšinu času trávim na „home office“. A keďže sme si pod minuloročný stromček dopriali soundbar Sonos Arc, ku ktorému neskôr pribudol aj maličký reproduktor Roam, využívam ich denne. Obrovskou výhodou je ovládania pomocou hlasového asistenta, takže Google Assistant stačí povedať, čo chceme počúvať alebo čo má spraviť. Platí to pritom pre oba reproduktory, nezávisle. Ešte vymeniť telku, aby aj tá podporovala Assistanta a diaľkové ovládače môžeme zahodiť. A zvuk? Viac ako plne postačujúci, veď si pozrite moje recenzie Roamu a Arcu.

Zdroj | Sonos

Michal Sobek

Ak by som si mal vybrať jedno zariadenie, ktoré mi robí radosť už dlhšiu dobu a neviem si bez neho predstaviť svoje fungovanie, tak by to boli určite slúchadlá Samsung Galaxy Buds Live. Hľadal som niečo nie štupľovej konštrukcie a ideálne bez „nožičky“. Buds Live sú v tomto prípade ideálnou voľbou. Majú originálny dizajn „fazuliek“, ktorý skvelo drží v uchu a poteší aj dostatočná výdrž a malé puzdro. S ANC je to už trochu horšie, ale pre mňa to nebol primárny dôvod na kúpu.

Stanislav Vinc

Môj top gadget tohto roka bude pravdepodobne Xbox Series S, ktorý ma prekvapil svojim pomerom cena/výkon. Keďže na hry nemám priveľa času, maximálne mi vyhovuje, že si na ňom môžem predplatiť Xbox Game Pass a vyskúšať si nové “troj-áčkové” tituly, ale aj zaujímavé indie hry za pár eur mesačne. Aj keď som bol celý život fanúšik PlayStationu, Microsoft si ma svojim prístupom k súčasnému next-genu skrátka získal.