Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

5 najsledovanejších videí na YouTube kanáli TECHBOX za rok 2015

5 najsledovanejších videí na YouTube kanáli TECHBOX za rok 2015
Marek Šimunek
5 najsledovanejších videí na YouTube kanáli TECHBOX za rok 2015

Minulý rok už skončil a všetky nové videá, ktoré pribudnú na našom YouTube kanáli sa budú rodiť už v roku 2016. Ako to už však býva zvykom, koniec roka a začiatok nového je vynikajúca doba na bilancovanie toho, čo sa nám podarilo dosiahnuť a čo vás, našich čitateľov zaujalo najviac.

Pozrite si

Aký bol rok 2015 na TECHBOX.sk?

Práve preto sme sa rozhodli priniesť vám prehľad piatich najpozeranejších videí TECHBOX YouTube kanála za minulý rok. Do výberu sme zahrnuli len videá, ktoré boli na náš YouTube nahrané v priebehu roku 2015. Celkovo to bolo takmer 60 videí, z ktorých týchto päť ste pozerali najčastejšie.

5. miesto

Na piatom mieste sa s počtom zhliadnutí 8 841 umiestnila naša recenzia nového Volkswagenu Multivan šiestej generácie, ktorý ponúka viac ako dobrú technologickú výbavu.

4. miesto

O niečo viac vás zaujímalo, čo nové si pre nás Samsung pripravil v prípade nového Samsungu Galaxy S6 edge. Jeho recenziu ste si minulý rok pozreli 9 549 krát.

3. miesto

Bronzovú medailu si tento rok odnáša opätovne video venované recenzii auta. S počtom 10 415 zhliadnutí je tak tretím najpozeranejším videom minulého roku na našom YouTube kanáli recenzia BMW X5 xDrive 40d.

2. miesto

https://youtu.be/hL8o-vbOK-E

Podobne ako v hudobných súťažiach aj my by sme mohli tento rok vyhlásiť kategóriu „Skokan roku“. Unboxing nového Lenova A7010 sme totiž uverejnili iba pred troma týždňami a už počet zobrazení tohto videa dosiahol 20 980!

1. miesto

Zlatú medailu si tento rok odnáša náš pokus „rozmlátiť“ Samsung Galaxy S6. Jeho odolnosť nás prekvapila, ale ako dosvedčuje aj 24 431 zobrazení tohto unikátneho videa, prekvapení ste boli aj vy, naši čitatelia.