Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

5 kultových seriálov, ktoré si môžete pozrieť na streamovacích službách

5 kultových seriálov, ktoré si môžete pozrieť na streamovacích službách
Zdroj | Vox
Michal Spiegel
5 kultových seriálov, ktoré si môžete pozrieť na streamovacích službách
Zdroj | Vox
Zdroj | Vox

Streamovacie služby ukrývajú množstvo klenotov, ktoré sa vám neprezentujú pri otvorení Netflixu či HBO GO. Pripravili sme pre vás tipy na 5 kultových seriálov, ktoré sa oplatí nájsť na streamovacích službách.

Pokiaľ sa vám nechce čakať na nové série obľúbených seriálov, streamovacie služby ponúkajú rôzne staršie, no nestarnúce seriály, ktoré jednoznačne stoja za to.

Breaking Bad

Netflix

Jeden z najlepších seriálov 21. storočia so skvelou zápletkou a gradáciou, ktorá sa nenaťahuje naprieč nekonečnými sériami. Seriál ponúka 5 sérií a každý záber má svoj zmysel. Dej rozpovie príbeh stredoškolského učiteľa chémie, ktorému zistia rakovinu vo vysokom štádiu. Keďže je výborný vo svojom odbore a chce zabezpečiť rodinu, rozhodne sa vyrábať metamfetamín. Výbornú zápletku dopĺňajú aj kvalitné herecké výkony, kde exceluje Bryan Cranston.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v máji 2021

Friends

HBO GO

Asi neexistuje v našich končinách známejší seriál ako kultoví Priatelia. 10 sérií mnohí z nás videli už niekoľkokrát a seriál ani dnes nestratil nič zo svojho šarmu či humoru. Výbornou správou je, že na HBO GO nájdeme seriál okrem originálnej angličtiny, aj vo výbornom slovenskom dabingu či nie menej zlom českom dabingu.

https://www.youtube.com/watch?v=5nDsAefLHEU

How I Met Your Mother

Netflix

Ďalší skvelý sitcom, tentokrát o partnerských vzťahoch zasadený do prostredia New Yorku. Výborne napísané postavy s ešte lepšími hereckými výkonmi vám dokážu, že seriál môže byť inteligentne vtipný, no zároveň v mnohých situáciách ako z reálneho života.

Pozrite si

15 najlepších dokumentárnych filmov a seriálov na streamovacích službách

Two and Half Men

Amazon Prime Video

Vynikajúci seriál, ktorý sa do dnes teší obľube aj na obrazovkách slovenských televízií. Sitcom o nestarnúcom sukničkárovi Charlie Harperovi, jeho smoliarskom bratovi Alanovi a synovcovi Jakeovi dodnes ponúka výborné vtipy, ktoré sú aj 10 rokov po odvysielaní aktuálne. Jedinou nevýhodou je, že na Amazon Prime Video nájdete seriál iba v angličtine a nie v skvelom slovenskom dabingu.

Sopranos

HBO GO

Posledným tipom v našom zozname je kultový mafiánsky seriál o rodine Sopranovcov. Príbeh sleduje Tonyho Soprana, biznismena, ktorý je zároveň šéfom mafie v North Jersey. Seriál mal premiéru ešte v roku 1999 a ponúka 6 výborne napísaných sérií. Na HBO GO nájdete seriál aj v českom dabingu.

https://www.youtube.com/watch?v=u9qpFgAa52U