Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

5 dôvodov, prečo je Lenovo Yoga Book výnimočný!

5 dôvodov, prečo je Lenovo Yoga Book výnimočný!
PR článok
5 dôvodov, prečo je Lenovo Yoga Book výnimočný!

Lenovo Yoga Book je najštíhlejší a najľahší tablet 2v1 na svete, s ktorým si užijete nielen multimédiá, ale naučíte sa kreatívne tvoriť či pohodlne písať aj dlhé texty. Pozrite si 5 dôvodov, vďaka ktorým je tento unikátny tablet výnimočný.

1. Aplikácia Note Saver a stylus Real Pen

Zdroj | Lenovo

Jednou z funkcií, ktoré si zaručene na Yoga Book obľúbite, je možnosť vytvárať poznámky perom na klasický papier, avšak s tým, že tieto poznámky sa automaticky digitalizujú. Nie je totiž nič prirodzenejšie, ako písanie poznámok perom na papier. Súčasťou tabletu Lenovo Yoga Book je špeciálny stylus Real Pen, s ktorým môžete písať aj na klasický papier vďaka dodávaným atramentovým hrotom.

V balení dokonca nájdete praktický poznámkový blok aj s podložkou Book Pad, ktorá papiere magneticky priťahuje. Potom stačí už len jednoducho písať a vaše poznámky sa automaticky digitalizujú priamo pred vašimi očami. Využiť môžete aj aplikáciu Lenovo Note Saver, v tomto prípade vám Yoga Book poslúži ako inteligentná plochá podložka s Wacom vrstvou na zapisovanie vašich poznámok. Tie môžete následne zdieľať, čo je mimoriadne praktické.

2. Kreslenie so stylusom Real Pen

Zdroj | Lenovo

Ak máte kreatívneho ducha, budete nadšení z možností stylusu Real Pen, s ktorým môžete kresliť ako skutočný profík. Nielen písanie, ale aj kreslenie so stylusom Real Pen, ktorý vie kresliť s presnosťou ceruzky, alebo štetca, je totiž návykové. Keď vás chytí múza, stačí začať kresliť na Wacom podložke Create Pad. Opäť budete mať pocit, akoby ste kreslili klasickým perom na papier.

Real Pen totiž rozpoznáva až 2 048 úrovní tlaku, čo stačí na to, aby ste zachytili aj tie najjemnejšie pohyby a detaily akejkoľvek kresby. Pero navyše nikdy nebudete musieť nabíjať, nepotrebuje totiž batérie. A čo je najlepšie, počas kreslenia si nebudete zakrývať váš výtvor, pretože ten vždy v plnej kráse vidíte naživo na hlavnom displeji tabletu. Navyše vďaka AnyPEN technológii môžete využiť na ovládanie hlavného displeja akýkoľvek predmet, teda aj bežné pero, ceruzku, alebo vidličku.

3. Nádherný dizajn a dlhá výdrž batérie

Zdroj | Lenovo

Vždy poteší, ak sú veci nielen pekné, ale aj praktické. Keď prvýkrát chytíte do rúk Lenovo Yoga Book, budete prekvapení, aký je tenký a ľahký. Napriek tomu, že tablet Lenovo Yoga Book je zložený z dvoch častí, nebudete mať pocit, že nosíte so sebou ťažké a veľké zariadenie. Hmotnosť tabletu je totiž iba 690 gramov a hravo sa zmestí aj do malej prenosnej tašky.

V súčasnosti je najštíhlejším a najľahším tabletom 2v1 na svete. V otvorenej polohe je tablet tenký iba 4,55 mm, čo je menej, ako je hrúbka bežného pera či troch mincí. Štíhly tablet na pohľad pôsobí ako šperk, a to aj vďaka špeciálnemu kĺbu inšpirovanému dizajnom hodinkového pántu. Nadšení budete aj z výdrže, batéria v Lenovo Yoga Book totiž vydrží až do 15 hodín.

4. Až 4 praktické režimy používania

Zdroj | Lenovo

Unikátny pánt tabletu Lenovo Yoga Book umožní otvoriť toto zariadenie až do 360°. Čo to znamená v praxi? Jednoducho môžete tablet používať v polohe, aká vám najviac vyhovuje. Vybrať si môžete medzi 4 najpoužívanejšími režimami.

A to režim tvorenia, kedy máte zariadenie naplocho pre čo najpohodlnejšie zapisovanie poznámok či kreslenie, režim prehliadania zas zmení Yoga Book na 10,1-palcový tablet, režim sledovania je vhodný na zábavu a multimédiá si pri ňom užijete naplno, a napokon režim písania, ktorý umožní použitie Yoga Book ako notebooku s klávesnicou. Výborné, že?

5. Písanie na dotykovej klávesnici Halo

Zdroj | Lenovo

Spomínate si, aké náročné je písanie textov na bežných tabletoch? Lenovo Yoga Book stačí otvoriť v režime písania a ihneď je pripravená podsvietená klávesnica Halo. Dotyková plocha klávesnice má vibračnú odozvu a vy máte pocit, že píšete na reálnej klávesnici s fyzickými klávesmi, a to aj kvôli optimálnej veľkosti klávesov.

Nechýbajú ani klávesové skratky, a dokonca klávesnica dokáže sama dokončiť či opraviť slová. Písanie je tak podstatne rýchlejšie a presnejšie. Lenovo Yoga Book spája výhody bežného prenosného notebooku s tabletom, pričom klávesnicu máte neustále so sebou a nie je vám na príťaž.

Lenovo Yoga Book je tablet, ako žiadny iný. Je tenký, ľahký, má dlhú výdrž batérie, môžete ho používať v akejkoľvek polohe, ktorá vám najviac vyhovuje, a najmä ponúkne ohromné možnosti vďaka stylusu Real Pen, Wacom vrstve či dotykovej klávesnici Halo.

A to najlepšie na koniec, Lenovo Yoga Book môžete mať s operačným systémom Android, alebo Windows. Vybrať si môžete verziu s, alebo aj bez LTE.

Zdroj