Reklama
Advertisement
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

44. deň: Nový LG Optimus 3D 2

44. deň: Nový LG Optimus 3D 2
Drahomír Piok
44. deň: Nový LG Optimus 3D 2

Google po závažných bezpečnostných chybách zastavil platby kartami. Google Voice v Androide 4 s výraznou úpravou. Apple chce zastaviť predaj telefónov Galaxy Nexus v USA, vraj porušujú ich štyri patenty. LG ukázala ako bude vyzerať nový Optimus 3D a poodhalila špecifikácie. Zoznam spustil svoj vlastný „rapidshare“ pod názvom uschovna.sk.

Nezabudnite si prečítať aj tieto novinky:

Asi najvýkonnejší notebook sveta stojí vyše 10 000 €

Vreckový krásavec pre každú príležitosť

Telekom vám dá k programom Podľa seba Naj navigáciu a väčšie balíčky

Testujeme aplikácie a hry pre iOS (49. časť)

Google dočasne zmrazil službu Wallet

Novovzniknutá služba Google Wallet zastavila platby cez platobné a kreditné karty. Stalo sa tak po uverejnení až dvoch rôznych spôsobov ako službu zneužiť. Prvá napadala len tzv. rootnuté telefóny, no druhý hack dokázal jednoduchých resetnutím služby napadnúť akýkoľvek telefón. Google obmedzila túto službu a používateľom radí chrániť svoj telefón antivírusom, uzamykať ho kódom alebo rozpoznaním tváre a nenechávať ho z dohľadu. K náprave má prísť čo najskôr.

Google Wallet

Google Voice pre lacné volania

Pre amerických občanov je k dispozícií nová aktualizácia Google Voice. Dostupná je pre zariadenia s OS Android 4. Američania majú tak cez túto službu lacné medzinárodné hovory a textové správy zdarma. Služba umožňuje aj spätné volania Google Voice.

Google Voice

LG Optimus 3D po druhý krát

Spoločnosť LG ukázala render nového nástupcu Optimus 3D. Podľa všetkého bude mať hrúbku len 9,8 mm a hmotnosť 148 gramov. 3D obrazovka má byť vybavená vyšším rozlíšením a technológiou IPS. Jej uhlopriečka bude 4,3″. Poháňa ho dvojjadrový procesor s taktom 1,2 GHz. Ostatné špecifikácie hovoria o 8 GB pamäte, rozšírujúcom slote microSD, Wi-Fi, Bluetooth 3.0 a DLNA.

LG Optimus 3D 2

Apple opäť žaluje

Žaloba sa vzťahuje na štvoricu patentov, ktoré má Galaxy Nexus porušovať. Apple chce dosiahnuť celoplošný zákaz predaja v USA. Patenty sa vzťahujú na vkladanie textu, vyhľadávanie, zamykanie obrazovky a patent zahŕňajúci služby Siri.

Galaxy Nexus

Zoznam má novú službu

Webové úložisko uschovna.sk vám umožní nahrať súbor s maximálnou veľkosťou 2 GB a následne zaslať mail aj viacerým osobám s linkom na stiahnutie súboru. Dáta sú po 14 dňoch zmazané.

uschovna.sk

Biliardový stôl s gyroskopom

Na videu si môžete prezrieť ako si vychutnať biliard aj na lodi. Stôl je na rozdiel od okolia stále v rovnej polohe.

Foto: LG, Google