Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

4 najlepšie webové stránky o behaní

4 najlepšie webové stránky o behaní
Zdroj | TomTom
Michal Spiegel
4 najlepšie webové stránky o behaní
Zdroj | TomTom
Zdroj | TomTom

Je leto, vonku sú síce extrémne teplá alebo búrky, no to neznamená, že netreba športovať. V ďalšej časti nášho pravidelného seriálu o zaujímavých webových stránkach sme si pripravili tipy na behanie.

Behame.sk

Jedna z najlepších slovenských stránok o behaní ponúka aktuálny prehľad všetkých noviniek zo sveta behu. Stránka prináša vlastné novinkové články, tipy a tiež užitočný kalendár podujatí a plánovaných behov na najbližšie mesiace. Pri každom behu máte zároveň odkaz na oficiálnu stránku podujatia, propozície a tiež mapu behu. Podobne ako naša stránka, aj behame.sk ponúka prehľad najčítanejších článkov za posledné tri dni, týždeň či mesiac.

Zdroj | Behame

BehSiTy.sk

Stránka, ktorá sa zameriava čisto na všetky bežecké podujatia. Na rozdiel od behame.sk, ponúka perfektný kalendár s možnosťou sa rovno na beh zaregistrovať a tiež s informáciou o počte prihlásených či cene štartovného. Z prehľadných kategórií si zároveň viete vybrať, či chcete behať 10-kilometrový beh, polmaratón, maratón či dlhšie ultra maratóny. Na tejto stránke si nájde svoje ako začínajúci bežec, tak profesionál.

Zdroj | Behsity

RunnersWorld.com

Pravdepodobne najznámejšia stránka o behaní ponúka niekoľko kategórií článkov z oblasti tréningov, bežeckého vybavenia, stravovania a zdravia. Nechýbajú ani najnovšie novinky zo sveta behu, no stránku oceníte najmä pre tipy o tom, ako sa správne rozcvičovať či ako si vybrať správnu bežeckú obuv. Výborným doplnkom stránky je živé fórum, v ktorom sa používatelia môžu deliť o skúsenosti.

Zdroj | Runners World

Strava.com

Každá aktivita musí mať svoju sociálnu sieť a Strava je ako Facebook pre bežcov. Väčšina bežcov používa na zaznamenanie aktivity práve aplikáciu Strava v smartfóne. Stránka ponúka oveľa viac informácií v prehľadnom rozhraní. Ak sa chcete pozoznamovať s bežcami z vášho okolia, alebo sa deliť so skúsenosťami z behania s kamarátmi a rodinou, Strava je základ. Nechýbajú bežecké kluby či výzvy, do ktorých sa môžete zapojiť.

Zdroj | Strava