Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

4 najlepšie stránky pre fanúšikov Netflixu

4 najlepšie stránky pre fanúšikov Netflixu
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
4 najlepšie stránky pre fanúšikov Netflixu
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Streamovacia služba Netflix ponúka stovky kvalitných seriálov a filmov, ktoré neustále pribúdajú a to aj s českými titulkami. Zorientovať sa v nich pomôžu tieto 4 stránky.

V najnovšom seriáli sme si pripravili výber top 4 stránok, kde nájdete najaktuálnejšie informácie zo sveta Netflixu vrátane recenzií a noviniek.

Pozrite si

The Great Hack – Netflix má dokument o zneužívaní dát Facebookom

Filmtoro.sk

Perfektná stránka Filmtoro nie je iba pre používateľov Netflixu, ale podporuje všetky streamovacie služby, ktoré sú dostupné v našom regióne Česka a Slovenska. Každý deň aktualizuje obsah svojej filmovej a seriálovej knižnice. Stačí napísať názov filmu či seriálu a Filmtoro vám nájde, na ktorých službách sa seriál nachádza. Zároveň ponúka prehľad všetkých titulov s českými titulkami či dabingom, ktoré nájdete na Netflixe.

Whats-on-Netflix.com

Anglická webstránka, ktorá sa venuje každému pridanému titulu v tejto streamovacej službe. Zároveň píše, ktoré tituly zo služby odchádzajú. Stránka je skôr zameraná na krajiny ako USA, Veľká Británia, Kanada a Austrália, no čiastočne ponúka prehľad, čo môžeme očakávať aj na slovenskej verzii Netflixu. Stránka tiež ponúka zaujímavé články týkajúce sa jednotlivých titulov a prehľadnú knižnicu všetkých titulov.

Zdroj | Whats New on Netflix
Pozrite si

Netflix má konečne aj český dabing, na HBO ale stále nemá

Reddit.com/r/netflix/

Najpopulárnejšie fórum na internete ponúka perfektné informácie aj o Netlixe. Zo všetkých uvedených stránok ponúka práve Reddit aktuálne novinky a zákulisné informácie a to okamžite, keďže používatelia posúvajú najlepšie témy na vrchnú stranu. Hlavnou devízou je komentárová sekcia, do ktorej sa viete zapojiť a byť súčasťou najväčšieho diskusného fóra na svete.

Zdroj | Reddit

Netflix CZ + SK Fans

Na záver sme si nechali perfektnú lokálnu skupinu, ktorá funguje na Facebooku. Aj keď túto sociálnu sieť nemáte, skupina je otvorená pre verejnosť a nájdete tu každý deň aktuálne informácie z českého a slovenského prostredia Netflixu. Hlavnou výhodou je, že stránka ponúka najaktuálnejšie informácie o pripravovaných tituloch s titulkami a dabingom. Aj vďaka tejto stránke sa mimochodom podarilo spopularizovať tému českej lokalizácie seriálov a filmov na Netflixe, ktorá bola následne rozšírená a sprístupnená aj pre Slovensko.

Zdroj | Facebook Netflix CZ+SK