Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

4 dôvody, prečo si Xiaomi Mi 10T Pro 5G ukradne vašu pozornosť

4 dôvody, prečo si Xiaomi Mi 10T Pro 5G ukradne vašu pozornosť
TECHBOX
4 dôvody, prečo si Xiaomi Mi 10T Pro 5G ukradne vašu pozornosť

Xiaomi predstavilo novú sériu smartfónov Mi 10T, ktorá má ambíciu narobiť poriadny prievan medzi TOP smartfónmi. My sme sa bližšie pozreli na Pro model, ktorý sa môže pochváliť takmer rekordným hlavným fotoaparátom a displejom s obnovovacou frekvenciou, ktorú nemajú ani niektoré vlajkové lode. Toto sú 4 dôvody, prečo si Xiaomi Mi 10T Pro 5G zamilujete a možno ihneď po pozretí nášho videa aj rovno kúpite!

V našom videu spoznáte 108 Mpx fotoaparát, ktorý Xiaomi Mi 10T Pro 5G ponúka. Ten doslova čaruje. Vašej pozornosti by však nemali ujsť ani 13 Mpx ultraširokouhlý fotoaparát, ktorý má zorný uhol veľmi príjemných 123 stupňov, a 5 Mpx makrofotoaparát, ktorý počtom megapixelov valcuje väčšinu konkurencie nie len vo svojej triede.

Poteší aj displej, ktorý dokáže zobrazovať až 144 obrázkov za sekundu, vďaka čomu je obraz absolútne plynulý a zážitok z graficky náročných hier je na tej najvyššej úrovni. Smartfón je pritom vyladený tak, aby s veľkou 5 000 mAh batériou pracoval čo najefektívnejšie. Naviac je tu podpora 33 W rýchlo nabíjania.

Pozrite si

10 dôvodov, ktorými si vás Xiaomi Mi 10T Pro 5G získa

Xiaomi Mi 10T Pro 5G, ktorý si výhodne kúpite v e-shope a predajniach mi-store.sk je navyše plný rôznych vylepšení, ktoré mu dávajú značnú konkurenčnú výhodu. Pozrite si naše video a spoznajte ich.