Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

4 dôvody, prečo je Lenovo Yoga Slim 9i kráľom prémiových notebookov

4 dôvody, prečo je Lenovo Yoga Slim 9i kráľom prémiových notebookov
TECHBOX
4 dôvody, prečo je Lenovo Yoga Slim 9i kráľom prémiových notebookov

Pri výbere nového notebooku dnes už nehrá prím iba výkon, ale aj mobilita, výdrž batérie či dizajn. Lenovo Yoga Slim 9i zvláda všetky tieto disciplíny takpovediac na výbornú a pridáva k tomu množstvo skvelých funkcií vrátane nadštandardnej ochrany vášho súkromia. Pozrite sa na 4 dôvody, prečo si myslíme, že ide o kráľa prémiových notebookov.

Lenovo prináša do svojich notebookov nový štandard Intel Evo a nový model Yoga Slim 9i je žiarivou ukážkou jeho vlastností. Nový štandard totiž pokrýva záruku vysokého výkonu, okamžitých reakcií systému, dlhej výdrže batérie a prvotriednej konektivity. Srdcom notebooku Lenovo Yoga Slim 9i je preto najnovšia 11. generácia procesorov Intel Core až do modelu Core i7, ku ktorému patrí aj výkonná grafika Intel Iris Xe.

Tento výkonný hardvér navonok dopĺňa 14″ dotykový IPS displej, ktorý vo vyššom variante tohto modelu ponúka 4K Ultra HD rozlíšenie s jasom až 500 nitov. Lenovo Yoga Slim 9i si vďaka tomuto IPS panelu do výbavy pripisuje aj podporu zobrazovacích štandardov VESA HDR400 a Dolby Vision, ktoré vám zaručia dokonalý vizuálny zážitok z filmov a seriálov vykreslených vo verných farbách, pútavom kontraste a jemnom rozlíšení.

Aj napriek tenkým rámčekom okolo tejto obrazovky sa do priestoru nad ním zmestila infračervená webkamera s podporou funkcie Windows Hello. Namiesto hesiel či odtlačkov vám tak na prihlásenie do systému bude stačiť vaša tvár, ktorú tieto senzory bez problémov zosnímajú aj v úplnej tme. Lenovo navyše využíva jej schopnosti aj na ochranu vášho súkromia a vašich dát.

Spoznajte kompletnú výbavu a všetky praktické funkcie notebooku Lenovo Yoga Slim 9i, ktoré z neho podľa nás robia kráľa prémiových notebookov.

Ak vás nový notebook Lenovo Yoga Slim 9i zaujal tak, ako aj nás v redakcii TECHBOX, zakúpiť si ho môžete v e-shope Datacomp.sk. Za cenu od 1 699 eur vám totiž ponúkne špičkový výkon previazaný s dokonalým obrazom i zvukom a technológiami, ktoré kladú dôraz na ochranu vášho súkromia.

Na príprave článku a videa sme spolupracovali s partnerom Lenovo (Slovakia).

Zdroj