Reklama

360cam zachytí všetko, čo sa deje okolo vás

Marek Šimunek

360cam, ktorú spoločnosť GIROPTIC uviedla na platforme Kickstarter je jedinečným nápadom, ako sa podeliť o to, čo práve zažívate presne tak, ako to vidíte. Narozdiel od bežných kamier a fotoaparátov, v ktorých vidíte iba časť záberu môžete pomocou 360cam vidieť 360°. stará sa o to trojica fotoaparátov s pozorovacími uhlami 185°. Vďaka nim môže 360cam natáčať Full HD video (30fps). Okrem videa však dokáže 360cam vytvárať aj fotografie v rozlíšení 8 Mpx.

360cam

Všetko, čo zaznamenáte môžete okamžite streamovať pomocou Wi-Fi priamo do vášho smartfónu. Nechýbajú ani vychytávky ako je napríklad GPS, či stabilizácia obrazu pomocou gyroskopov. Spoločnosť navyše spolu s 360cam v novembri plánuje uvedenie aj množstva príslušenstva, ako napríklad špeciálny držiak, pomocou ktorého túto kameru umiestnite do bežného závitu žiarovky a využijete ju tak napríklad na monitorovanie priestoru, alebo púzdro vďaka ktorému môžete kameru používať aj pod vodou. Ako vlastne 360cam funguje a čo všetko dokáže si môžete pozrieť na nasledujúcom videu.

Ak sa vám tento nápad páči, neváhajte a podporte kampaň 360cam na stránke Kickstarter, pričom si v rámci kampane môžete kameru predobjednať výhodnejšie. Kamera sa takmer na 100% objaví v produkcii, keďže požadované prostriedky na začiatok výroby v sume 150 tisíc amerických dolárov, už kampaň mnohonásobne prekročila.

Foto: Kickstarter

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.