Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

3 dôvody, prečo si ho všimnete! - Lexus RX

3 dôvody, prečo si ho všimnete! - Lexus RX
TECHBOX
3 dôvody, prečo si ho všimnete! - Lexus RX

Možno ste to nevedeli, ale Lexus RX je pre značku najvýznamnejším modelom. Jeho prvá generácia bola predstavená už v roku 1998 a odvtedy sa Lexus RX poriadne zlepšil. Pozrite si 3 hlavné dôvody, prečo by ste si Lexus RX mali všimnúť, ak práve hľadáte luxusné a technologicky nabité SUV.

Modely Lexus sú známe hybridným pohonom, kde sa nemusíte o nič starať. Rovnako aj v novom Lexuse RX 450h alebo vo väčšom a praktickejšom RX 450hl nájdete hybridný pohon, s ktorým môžete prejsť niekoľko kilometrov aj na čisto elektrický pohon vďaka elektromotorom na prednej a zadnej náprave a technológii E-FOUR.

Lexus RX však nabíjať nemusíte, o nabíjanie batérie sa stará benzínový motor či rekuperácia, jednoducho si užívajte výhody modernej techniky pod kapotou bez akýchkoľvek starostí. A navyše s vynikajúcou spotrebou.

Luxus si budete užívať aj vo vnútri, stačí sa pozrieť na moderný interiér s množstvom najnovších technológií. Obdivovať budete najmä veľký centrálny 12,3-palcový dotykový displej multimediálneho systému, ktorý viete ovládať aj pomocou dotykového panela na stredovej konzole alebo hlasovými povelmi.

Samozrejmosťou je podpora služieb Apple CarPlay a Android Auto, využívať však môžete aj novú aplikáciu Lexus Link, vďaka ktorej získate prostredníctvom smartfónu prístup k vybraným funkciám mobility vrátane sledovania štatistiky jazdy či navigovania k zaparkovanému vozidlu Lexus RX. Určite vás poteší aj praktický 360% pohľad na okolie auta.

Pozrite si, čo všetko Lexus RX dokáže, vyskúšali sme si ho v redakcii a našli sme 3 dôvody, prečo sa oplatí všimnúť si ho, ak hľadáte luxusné SUV.

Článok a video sme pripravili v spolupráci s partnerom Lexus.

Zdroj