Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

20 najčítanejších článkov roku 2020 na TECHBOX.sk

20 najčítanejších článkov roku 2020 na TECHBOX.sk
Zdroj | Pixabay
Števo Porubský
20 najčítanejších článkov roku 2020 na TECHBOX.sk
Zdroj | Pixabay
Zdroj | Pixabay

Najšialenejší rok, aký si TECHBOX pamätá sa konečne blíži ku koncu. Rok 2021 bude snáď podstatne lepší, minimálne vyhliadky sú podstatne priaznivejšie, hoci hoaxeri a iní seri tomu nepomáhajú. Každopádne, takto na sklonku roka je fajn aj bilancovať čo sa udialo. A keďže sme na TECHBOX.sk, bilancovať budeme hlavne návštevnosť.

V tomto prehľade najčítanejších článkov sa pozrieme na články, ktoré ste v tomto roku čítali najviac. Prekvapení je hneď niekoľko a azda nikto z nás by niektoré miesta netipoval ani vo sne. Napríklad prvé miesto prekvapením nie je, už v apríli bolo jasné, že najčítanejšími článkami budú tie o koronavíruse…

1.

Viete kde všade je lokalizovaný koronavírus? Už je to i on-line

Zdroj | CSSE

Organizácia WHO bola o novom víruse informovaná ešte 31. decembra minulého roku. Vírus dostal označenie 2019-nCoV, doteraz bolo nakazených 2 886 osôb.

2.

8 najlepších seriálov na Netflixe, ktoré stojí za to si pozrieť

Kvôli mimoriadnej situácii väčšina obyvateľstva Slovenska sedí doma. Aby ste zabili nudu, pripravili sme pre vás výber 8 najlepších seriálov na Netflixe.

3.

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v marci 2020

Zdroj | Netflix

Po článkoch o seriáloch sme pre vás pripravili rozšírenie v podobe filmov, ktoré sa tento mesiac objavili alebo ešte len objavia na streamovacích službách.

4.

Som v rade – iniciatíva, ktorá ušetrí čas počas plošného testovania

Už tento víkend nás čaká tzv. plošné testovanie na koronavírus. Aj preto vznikol projekt a rovnomenný web – Som v rade a chcem pomôcť.

5.

VOĽBY 2020 – kde a ako sledovať výsledky?

Zdroj | Element5 Digital on Unsplash

Posledný februárový deň roku 2020 bude v znamení jednej udalosti – parlamentných volieb. Kde a ako sa dajú sledovať výsledky z dnešnej oslavy demokracie?

6.

Appka Zostaň zdravý upozorní na koronavírus v okolí

Mobilná aplikácia Zostaň zdravý vás dokáže anonymne aj spätne upozorniť na to, že ste sa ocitli v tesnej blízkosti osoby nakazenej novým koronavírusom.

7.

15 najlepších filmov na HBO GO, ktoré si môžete pozrieť aj s dabingom

Zdroj | HBO GO

Pokiaľ disponujete službou HBO GO, práve nastal ideálny čas pozrieť si nejaký kvalitný filmový titul. Pripravili sme pre vás výber 15 najlepších.

8.

Koľko môže stáť PlayStation 5? Dve verzie konzoly naznačujú ceny

Zdroj | Sony

Sony urobila významný krok tým, že ukázala dva varianty a otvorila si cestu k rôznym cenám. Zároveň vyzvala nenápadne Microsoft, aby tiež ukázal druhú konzolu.

9.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v januári 2020

Zdroj | SBS

Pred nami je rok 2020, ktorý prinesie viacero perfektných seriálových a filmových kúskov na streamovacie služby. Tu je výber tých naj na tento mesiac.

10.

Najštýlovejší Hyundai? Prophecy je kombinácia 911-tky a Modelu 3

Zdroj | Hyundai

Azda najštýlovejší Hyundai všetkých čias chce ohúriť nie len dizajnom, ale aj technologickými detailami. Napríklad joystickmi namiesto volantu.

11.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v marci 2020

Zdroj | wallpapersden

Po seriálovo-slabšom začiatku roka tu máme marec, ktorý je nabitý kvalitnými seriálmi na viacerých streamovacích platformách.

12.

Reevo – elektrický bicykel ako zo sci-fi filmu

Zdroj | Indiegogo

Na crowdfundingovej platforme Indiegogo sa objavil skutočne unikátny elektrický bicykel. Reevo láka na futuristický dizajn aj funkcie.

13.

Odteraz si môžete objednať štátny test na koronavírus aj on-line

Zdroj | Pixabay

Portál Korona.gov ponúka možnosť on-line objednávky testu na COVID-19 pre tých, ktorí majú podozrenie, že sú nakazení. Výsledok im príde cez SMS.

14.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v auguste 2020

Zdroj | Amazon Prime

Cenám Emmy dominoval Netflix, no hlavným favoritom sa stal seriál Watchmen od HBO. Máme tu 1. deň v mesiaci a s ním aj našu rubriku o seriáloch.

15.

15 najlepších dokumentárnych filmov na Netflixe

Zdroj | Netflix

Netflix okrem perfektných dramatických filmov a seriálov, ponúka aj výber kvalitných dokumentárnych filmov a minisérií. Tu je náš výber 15 najlepších.

16.

Ride1Up ukázal dva elektrické bicykle, ktoré lákajú na prijateľnú cenu

Zdroj | Ride1Up

Firma Ride1Up ukázala cenovo dostupné modely bicyklov, ktoré síce neponúkajú extravagantný dizajn, ale za to prijateľnú cenu.

17.

Smart hodinky od Samsungu dokážu merať krvný tlak, stačí ich nastaviť

Zdroj | Samsung

Samsung pre svoju aplikáciu Samsung Health Monitor získal oddobrenie od domácich úradov, vďaka čomu budú smart hodinky vedieť a môcť merať tlak.

18.

12 najlepších smartfónov do 250 € pre tohtoročné Vianoce

Zdroj | pixabay.com

Vyberáte pre seba alebo svojich blízkych smartfón pod stromček, pričom naň plánujete minúť maximálne 250 €? Vybrali sme pre vás 12 modelov, ktoré stoja za to.

19.

Xiaomi Redmi Smart TV Max má 98 palcov a až smiešnu cenu

Zdroj | Xiaomi

Xiaomi predstavilo svoj doteraz najväčší televízor s uhlopriečkou až 98 palcov. Xiaomi Redmi Smart TV MAX ohúri nie len veľkosťou, ale určite aj cenou.

20.

Ako vyčistiť a vydezinfikovať mobil a inú elektroniku?

Vedeli ste, že smartfón je jedna z vecí dennej potreby, ktorá má na sebe najviac baktérií a vírusov? Ukážeme vám, ako si mobil jednoducho vyčistiť aj doma.