Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

12-palcový tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE je aktuálne o stovku lacnejší

12-palcový tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE je aktuálne o stovku lacnejší
Zdroj | Samsung
Michal Sobek
12-palcový tablet Samsung Galaxy Tab S7 FE je aktuálne o stovku lacnejší
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Veľkých tabletov s uhlopriečkou okolo 12 palcov je na trhu skutočne málo. Jeden taký má v portfóliu aj obľúbená spoločnosť Samsung. Galaxy Tab S7 FE je teraz navyše o stovku lacnejší.

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Pozrite si

Samsung Galaxy Tab S7 a S7+ sú ideálne tablety na prácu z domu

Dizajnovo je veľmi podobný klasickej sérii Tab S7 a rozhodne nejde o malý tablet. Má rozmery 284,8 x 185 x 6,3 mm s hmotnosťou 608 gramov. Zaujme ostrými hranami a príjemných dizajnom. Zadnú stranu aj boky chráni odolný hliník, čo je rozhodne lepšia voľba ako plast. Existuje aj verzia s 5G.

Zdroj | Samsung

Vpredu sa nachádza 12,4-palcový LCD displej s rozlíšením 2 560 x 1 600 pixelov a len základnou obnovovacou frekvenciou 60 Hz. Bohužiaľ nejde ani o AMOLED displej, takže na týchto parametroch Samsung šetril aj vzhľadom k cene. Potešia aj pomerne úzke rámčeky okolo displeja. V nich sa nachádza 5-megapixelová selfie kamera.

Vo vnútri sa nachádza výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 778G. Ten spolupracuje so 4 GB RAM a vnútorné úložisko má 64 GB. Našťastie nechýba slot na pamäťové karty. Operačným systémom je Android vo verzii 11 spolu s nadstavbou One UI.

Zdroj | Samsung

Vzadu sa nachádza len jedna 8-megapixelová kamera. Nahrávanie videa je obmedzené na Full HD pri 30 fps, čo je rozhodne škoda. Spoločnosť Samsung nasadila aj stereo reproduktory ladené spoločnosťou AKG. Zaujímavosťou je absencia audio konektora. Nechýba ani prostredie Samsung DeX.

Pozrite si

Kedy vám zrušia účet na Facebooku? Hrozí to aj vám?

Batéria má kapacitu 10 090 mAh. Tá sa dobije pomerne rýchlo 45-wattovým adaptérom. Súčasťou balenia je aj stylus S Pen, s ktorým je obsluha tabletu príjemnejšia, rýchlejšia a veľmi pohodlná.

Zdroj | Samsung

Samsung Galaxy Tab S7 FE prišiel do predaja za cenu 579 eur, čo je na takýto veľký tablet skutočne adekvátna cena. Teraz ho viete zohnať už za 479 eur, čo je úspora 100 eur alebo aj 17 %.

Aktuálnu cenu nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.