Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

115. deň: Google Drive spustený! Streetview v ďalších slovenských mestách

115. deň: Google Drive spustený! Streetview v ďalších slovenských mestách
Drahomír Piok
115. deň: Google Drive spustený! Streetview v ďalších slovenských mestách

Agem zavádza novú značku Easy Touch, ktorá ponúkne imidžové príslušenstvo pre viaceré platformy. Program O2 fér bude možné rozšíriť o nekonečné hovory a SMS v sieti O2. Google po rôznych návrhoch začína fotografovať aj iné mestá ako mal v pláne. Facebook má už takmer miliardu používateľov.

Nevynechajte ani tieto naše články:

Liekom na recesiu má by kozmický biznis

Dotknite sa zvuku, ochutnajte obraz

Bang & Olufsen BeoPlay V1 za menej ako tri tisícky!

Prijímač od Pioneeru kompletne zmení vnímanie domácej zábavy

Lacné a atraktívne príslušenstvo Easy Touch

V širokej ponuke AGEM Computers nájdete novú značku Easy Touch, ktorá ponúka farebne štýlové a dizajnovo zaujímavé PC príslušenstvo rôzneho druhu, ako napríklad: slúchadlá, reproduktory, repro zostavy, farebné tašky na notebooky a tablety a taktiež herné ovládače. Celú ponuku nájdete na stránke www.agem.sk

Agem

Legendárny Google Drive spustený

Služba Google Drive (Google Disk) od dnes spustila svoju činnosť. Každý používateľ dostane zdarma 5 GB miesto pre fotografie, hudbu, a iné súbory. Aplikáciu je možné používať v počítačoch Mac a PC s Windows. Špeciálna aplikácia pre tablety alebo smartfóny s Androidom je dostupná v službe Google Play.


Nová generácia procesorov

Intel oficiálne oznámil príchod nových procesorov, známych pod menom Ivy Bridge. Nová generácia poskočila na 22 nm technológiu a tzv. 3-D tranzistory.

Intel

 

Google Streetview

Inde vo svete ich  vyháňajú, no Slováci ich milujú. Vozidlá Google Streetview „zablúdia“ okrem plánovaných 19 miest aj do Banskej Štiavnice, Kremnice, Levoče, Vysokých Tatier a Dolného Kubína.

Google Streetview auto

Nekonečné volania pokračujú

Po oznámení nových programov tu máme ďalšiu novinku. Zákazníci O2 Fér si môžu za príplatok aktivovať nekonečné hovory alebo SMS správy v sieti O2. Za 10 € mesačne získajú zákazníci s platbou na faktúru alebo s kreditom neobmedzené volania v sieti O2. Pre SMS správy sú podmienky rovnaké, len poplatok je samozrejme nižší, 4€ mesačne.

O2

Facebook atakuje jednu miliardu používateľov

Celkom cez 900 miliónov profilov je vytvorených na najväčšej sociálnej sieti Facebook. Za jeden rok tak pribudlo cez 220 miliónov nových používateľov. Z obrovského počtu ľudí je na ňom prihlásených denne až 500 miliónov.

Facebook

Foto: Techbox, Intel, O2