Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

10 užitočných gadgetov nielen na leto do 40 €

10 užitočných gadgetov nielen na leto do 40 €
Zdroj | JBL
Viktor Šmidák
10 užitočných gadgetov nielen na leto do 40 €
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

Leto je pre niektorých už v plnom prúde, iných dovolenka ešte len čaká. Ak sa ešte len balíte, pripravili sme zoznam 10 gadgetov, ktoré sa vám môžu zísť.

Za gadget sa zvyčajne považujú zariadenia, ktoré síce plnia nejakú funkciu, no človek sa bez nich zaobíde. Dokonalým prípadom je dron či akčná kamera. V našom výbere sa nachádza príslušenstvo, ktoré poteší, no zároveň môže byť aj užitočným.

Zdroj | JBL

BENTECH TK102B

39,90 €

Pri cestovaní leteckou spoločnosťou sa môže stať, že sa vaša batožina jednoducho stratí. V takých prípadoch môže pomôcť GPS lokátor. Ten sa umiestni do tašky či kufra, následne zasiela na predom určené číslo informácie o svojej polohe. V takomto móde vydrží lokátor aj niekoľko desiatok hodín, čiže prestup nebude problém tiež.

Zdroj | GPS-lokátory.sk

Dbrand skin

Od cca 10,00 €

V našich končinách ešte stále pomerne neznáma metóda skrášlenia telefónu, tabletu či notebooku. Okrem krajšieho vzhľahu ale skin chráni zariadenie pred poškrabaním, pričom mu nepridáva žiadnu váhu ani hrúbku. Skiny sú navyše cenovo dostupné, poštovné je počas určitej doby zadarmo aj na Slovensko.

Finn 2

15,99 €

Ďalšou užitočnou vecou, ktorá by sa vám mohla zísť nielen na dovolenke, ale aj doma, je praktický držiak na bicykel. Tvorený je z odolného silikónu, montáž na bicykel prebehne v priebehu niekoľkých sekúnd. Výhodou je aj fakt, že pri kúpe dostanete kód na odomknutie mapy s cyklotrasami jedného mesta, ku ktorej máte prístup cez aplikáciu.

Zdroj | Finn

Fujifilm QuickSnap Marine

11,90 €

Ak si chcete na dovolenke vytvoriť aj fotky pod vodou, no nemáte smartfón odolný voči vode, poslúži vám aj jednorázový fotoaparát od spoločnosti Fujifilm. Na film ISO 800 sa zmestí dokopy 27 snímok. Dobrou správou je aj nízka cena, a tak sa nemusíte báť dať ho do ruky aj svojim deťom.

Zdroj | Fujifilm

JBL Go 2

34,99 €

Výrobca JBL je známy svojimi dostupnými Bluetooth reproduktormi, ktoré ale zároveň ponúkajú aj kvalitný zvukový prejav. JBL Go 2 je oblejší, má výdrž približne 5 hodín a okrem počúvania z neho môžete aj telefonovať. Najlepšou vlastnosťou je ale odolnosť voči vode, ktorú zaručuje certifikát IPX7.

Zdroj | JBL

Ugreen USB 3.1 Type C 16 GB

29,99 €

Ak bude vaším spoločníkom počas letných prázdnin smartfón, možno naň budete chcieť zachytiť čo najviac spomienok. Keď ku tomu pridáme aj hudbu či nejaký ten film na cestu, zrazu možno zistíte, že vnútorné úložisko nie je také veľké, ako by ste potrebovali. Riešením môže byť MicroSD karta, no ak váš telefón tento slot nemá, na zahodenie nie je ani USB-C. Treba ale myslieť na to, že smartfón musí podporovať OTG. Spomínaný gadget sme našli na Amazon.de, pričom výrobca ho posiela aj ku nám.

Zdroj | UGREEN

Vansky obal na telefón odolný voči vode

15,99 €

Nie každý smartfón má tú výhodu, že prežije aj kúpeľ. Pre týchto používateľov tu máme obal, v ktorom by mal telefón pobyt vo vode zvládnuť. Do Vansky potom zmestíte akýkoľvej telefón s uhlopriečkou až do 5,7 palcov. Podobne ako USB-C aj Vansky sa predáva na nemeckom Amazone, posiela sa však aj ku nám.

Zdroj | Amazon

Xiaomi Mi TDS

Cca 6,00 €

Ak sa chystáte vycestovať do rezortu, v ktorom ste ešte neboli, pravdepodobne ešte neviete všetky detaily. Jedným takým, ktorí sa častokrát dozviete až na mieste je fakt, že voda z kohútika nie je pitná. Ak si chcete túto informáciu overiť, orientačne na to slúži aj tester vody od Xiaomi.

Zdroj | Xiaomi

Xiaomi Powerbank 10 000 mAh

Cca 15,00 €

Už obligátnou záležitosťou je powerbanka. Tie od čínskeho Xiaomi sú spoľahlivé, pekné a lacné. Spoločnosť ich navyše začala robiť aj v kompaktnejšom tele, kapacita 10 000 mAh potom bohate postačuje.

Zdroj | Xiaomi

Letné vydanie TECHBOX

3,99 €

Smartfón, počítač či tablet sú síce fajn, no počas prázdnin by ste mali vypnúť úplne. Chytiť do ruky knihu či náš časopis môže byť v konečnom dôsledku ešte prospešnejšie. V letnom čísle nájdete okrem recenzii, veľkého rozhovoru a mnoho zaujímavých článkov aj tipy na lacné letenky či 50 aplikácií, ktoré sú dodávané ako príloha.