Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

10 najčítanejších recenzií roka 2021 na TECHBOX.sk

10 najčítanejších recenzií roka 2021 na TECHBOX.sk
Zdroj | Jenny Ueberberg
Stanislav Vinc
10 najčítanejších recenzií roka 2021 na TECHBOX.sk
Zdroj | Jenny Ueberberg
Zdroj | Jenny Ueberberg

Pri písaní dátumov si už od dnes musíme dávať opäť pozor na správne číslo na konci, no na TECHBOX.sk sa ešte dnes spätne pozrieme na uplynulý rok 2021. Tentokrát sme sa pozreli na štatistiky čítanosti našich recenzií, ktoré sme pre vás tento rok priniesli vo väčšej miere aj vo forme súbojov a testov špecifických funkcií daných produktov.

1. Megasúboj 5 robotických vysávačov s mopom do 400 €! Ktorý je ten najlepší?

Po dlhom čase sme sa opäť pustili do obrovského súboja robotických vysávačov, aký tu ešte nebol! Tentokrát sme domácnosť vymenili za redakciu, ktorá sa ale od bežnej domácnosti prakticky v ničom nelíši. Aj v redakcii máme obývačku s kuchyňou či samostatné miestnosti, presne ako vy v dome či byte. Presne v jednej z takýchto izieb sme rozložili naše testovacie centrum, vybalili 5 robotických vysávačov s mopom a pustili sa do práce. Veľmi dlhej a mravenčej práce, ktorá vyústila do rozsiahlych tabuliek s jediným cieľom – zistiť, ktorý z pätice robotov je ten najlepší.

2. Samsung Galaxy S21 Ultra 5G – nový kráľ S-série vracia úder

Samsung obrusuje svoj minuloročný diamant a do čela novej série smartfónov Galaxy S stavia po všetkých stránkach opäť o úroveň lepší, výkonnejší a šikovnejší Samsung Galaxy S21 Ultra 5G. Nová vlajková loď prináša mnohé vylepšenia, no nezaobišla sa ani bez istých kompromisov.

3. Ktorý je lepší? Samsung Galaxy A72 vs Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Zlatá stredná cesta ponúka v prípade smartfónov poriadne množstvo zariadení. Ktoré z nich je najlepšie? Na ľahkú otázku zrejme neexistuje jednoznačná odpoveď, aj preto vám pravidelne prinášame súboje, kde proti sebe postavíme modely s podobnými parametrami. Čo myslíte, vyhrá dnes Samsung, alebo Xiaomi?

4. iPhone 12 mini – oplatí sa kúpiť najmenšiu z vlajkových lodí od Apple?

Spoločnosť Apple túto jeseň predstavila štvoricu nových výkonných smartfónov, ktoré spája označenie iPhone 12. My sme mali možnosť testovať najmenší model iPhone 12 mini a zistiť, či sa oplatí kúpiť.

5. Dokáže 189-eurová Motorola moto g30 fotiť lepšie, ako 2,5-ročný iPhone XS Max?

Motorola si razí cestu ako výrobca smartfónov s najlepším pomerom medzi cenou a výbavou a inak by to nemalo byť ani pri novinke Motorola moto g30, ktorá dorazila na slovenský trh s perfektnou cenou 189 €. Dokáže pri tejto cene konkurovať starším vlajkovým lodiam? Postavili sme ho proti viac ako 2-ročnému smartfónu Apple iPhone XS Max.

6. Huawei Watch 3 Pro – konečne poriadne smarthodinky!

Veľké je pekné. Aj takto by sme mohli ohodnotiť vlajkovú loď smarthodiniek od Huawei. Z predchádzajúcich modelov prináša to najlepšie a k tomu pridáva niekoľko noviniek. Napriek tomu niekedy pôsobí rozpačito.

7. Hyundai Tucson Hybrid – keď sa z „eco“ stáva nový normál

Hyundai Tucson v 4. generácii sme si mali po prvom decembrovom rande tentokrát možnosť vyskúšať naplno a to hneď v plne hybridnej verzii. Prvotné nadšenie z nás počas testovacieho týždňa rozhodne neopadlo. Práve naopak, najazdené kilometre nás v tom, že pôjde o ďalší bestseller, iba utvrdili a potvrdili, že táto generačná obmena sa juhokórejskej automobilke rozhodne vydarila.

8. Philips 55OLED935/12 – Keď si môžeš dopriať telku bez kompromisov

Rozmýšľali ste nad tým, čo by mala mať telka, ktorá by splnila všetky vaše očakávania? Určite by nemal chýbať špičkový obraz, dobrý softvér, pútavý dizajn, skvelý zvuk a ideálne ešte niečo naviac. My sme takýto televízor našli.

9. Otestovali sme 5 prémiových čističiek vzduchu z celého sveta

Čistý vzduch. To by malo byť jedno zo základných ľudských práv, no na mnohých miestach sveta, a to dokonca ani u nás, nie vždy platí. Nejde pritom len o veľké mestá, ale aj o malé dedinky, či dokonca osady. Vzduch už dávno nedýchame v takej kvalite ako si možno myslíme. Potom tu máme peľové obdobia, ktoré mnohým na Slovensku strpčujú život na denno-dennej báze, vrátane noci. A nakoniec tu máme aj situáciu okolo vírusu SARS-CoV-2, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19. Dokáže toto všetko vyriešiť jeden stroj, čistička vzduchu? Vraj áno. Preto sme vyskúšali 5 prémiových modelov od renomovaných výrobcov z celého sveta.

10. Megasúboj 5 plne bezdrôtových slúchadiel do 99 €

Slúchadlá sa stali šikovnými pomocníkmi ešte pred tým, ako nás múdri konštruktéri zbavili otravných káblov a to skôr, ako prišlo dištančné vzdelávanie a tele- či video-konferencie. Aj keď človek nie je zanietený milovník hudby, hráč alebo pravidelný divák filmov – niekedy je oveľa lepšie použiť decentné slúchadlá, ktoré nerušia okolie a nezamotávajú sa do nich káble.