Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

10 najčítanejších článkov o Apple v roku 2021 na TECHBOX.sk

10 najčítanejších článkov o Apple v roku 2021 na TECHBOX.sk
Richard Pliešovský
10 najčítanejších článkov o Apple v roku 2021 na TECHBOX.sk

Apple je značka, ale i fenomén, ktorý už neodmysliteľne patrí do sveta technológií. Má dva početné tábory – fanúšikov a jeho hlasných odporcov. Viete, ktoré boli tento rok najčítanejšie články o Apple na TECHBOX.sk?

Ako by sme fungovali bez smartfónov, ktoré – dá sa povedať – vymyslel práve Apple? Kde by bol svet bez plne bezdrôtových slúchadiel (AirPods), či mp3 prehrávačov (iPod)? Zrútil by sa do záhuby, ako to vtipne ukázal film Don’t Look Up. Nech je ako chce, Apple je stále vďačná téma. Tu je 10 najčítanejších článkov za rok 2021.

Zdroj | Apple

1. Nová séria iPhone 13 je tu, prináša nálož vylepšení v rovnakom dizajne

Apple podľa očakávaní predstavil svetu novú generáciu svojich obľúbených smartfónov. Novú sériu iPhone 13 tvorí už pred rokom overená štvorica rôzne veľkých a rôzne vybavených modelov, z ktorej si vyberie každý.

2. 6 rozdielov medzi Apple iPhone 13 a iPhone 12. Oplatí sa investícia?

Rok sa s rokom zišiel a my už opäť vieme všetko, aspoň čo sa týka novej série iPhonov 13. Ako zvyčajne, nové modely prinášajú väčší výkon, lepšie fotoaparáty, dlhšiu výdrž batérie, nové farby… ale ak zmažeme tieto marketingové cvičenia, čo vlastne majú také, že sa z iPhone 12 stane nezaujímavá voľba?

3. Apple Watch môžu odhaliť COVID-19 skôr ako testy

Zdroj | Pixabay

4. Sú Apple Watch 7 najdokonalejšie smarthodinky na svete?

Dočkali sme sa! Apple v septembri na svojom najdôležitejšom evente roka podľa očakávania predstavil novú sériu inteligentných hodiniek. Sú veľmi výkonné no vzhľadovo nudné a neponúkajú žiadne nové funkcie.

5. Čo prinesie nový iPhone 13 okrem 1 TB pamäte?

Aká je nová séria iPohnov 13 už dobre vieme. Je ale zaujímavé pozrieť si, čo sme v lete 2021 predpokladali. Ako dobre sme sa trafili?

6. Je iOS 15 prepadák ešte skôr, ako oficiálne vyšiel?

Zdroj | Apple

7. 7 skrytých funkcií v iOS 15, o ktorých ste možno nevedeli

Aj keď operačný systém iOS 15 možno vyzerá oproti tým predchádzajúcim na prvý pohľad rovnako, pod jeho povrchom sa ukrýva pomerne veľa vylepšení a vychytávok, ktoré ste možno doteraz prehliadali. Pozrite si 7 najlepších z nich.

8. Lokalizačný prívesok Apple AirTag oficiálne tu, stojí iba 29 dolárov

Apple po takmer dvoch rokoch špekulácií konečne predstavil svoj vlastný sledovací prívesok AirTag. Poslúži na jednoduchú lokalizáciu kľúčov, batožiny a ďalších cenností prostredníctvom aplikácie Nájsť. Prívesky budú môcť nájsť akékoľvek Apple zariadenia v okolí, podobne ako Galaxy SmartTag.

9. Čo už vieme o iPhone 13? Revolučné novinky nečakajte…

Ďalšie zhrnutie na tému Čo už vieme, kde uvažujeme nad tým, čím nás v septembri ohúri očakávaná novinka.

Zdroj | Apple

10. Apple produkty kúpite v zahraničí lacnejšie. Kam sa za nimi oplatí vycestovať?

Už aj Apple má svoj Big Mac index. Webová stránka The Mac Index vám ukáže, koľko stoja produkty od Apple v rôznych kútoch sveta vrátane ich prepočítania na Euro, vďaka čomu môžete rýchlo zistiť, či sa vám ich oplatí kúpiť za hranicami alebo skôr „doma“.